Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Basilikum 20:56, 29 kwi 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
hankaandrus_44 napisał(a)


Musiałam wrócić, i znalazłam, po prostu na przyzbie nad skarpą. Czy trzeba mieć pozwolenie na takie usytuowanie rojów? Zazdroszczę właścicielom, tego szumu małych skrzydełek. Nie mówiąc o miodku. Mniam....


Haniu nie mam pojecia, to austriackie pszczoly nie wiem jakie tam przepisy sa. U nas tak nigdy nie widzialam. U nas naczesiej sa takie wielkie ule zbiorowe w jakiejs przyczepie, czy takim domku jak altanka. Kiedys pokazywalam ul sasiada. Takie male nie czesto widuje.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 21:51, 29 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Basilikum napisał(a)
sasiedzi nam przywiezli dzis swoj odpady ogrodowe, ktore ja na kompost przerobie. Czesc ktora byla drobniejsza wrzucilam do kompotownika, liscie zaladowalam do workow a galazki posiekamy.

Na i jak wrzucalam do kompostownika odpady w moim wozeczku na dnie byla taka malenka myszka. Zostawiam Wam ja na dobranoc

To nie myszka. To ryjówka.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:56, 29 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Doczytałam
Gratulacje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 22:13, 29 kwi 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Sylwia U nas nazywa sie Spitzmaus czyli myszka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 15:48, 30 kwi 2021


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Oglądam zdjęcia u ciebie i właśnie do mnie dotarło dlaczego je tak lubię, czemu z przyjemnością oglądam twoje wycieczki Bo... pokazujesz jak ludzie uprzyjemniają sobie i innym życie, że bawią sie drobiazgami i od razu robi się w sercu cieplej
____________________
Kasia
Anda 16:42, 30 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Fajna ryjoweczka. Kiedys taka ratowalam z pyska kota

Beda pisklaczki, super
Fajne wycieczki robicie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 20:50, 30 kwi 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
pestka56 napisał(a)
Oglądam zdjęcia u ciebie i właśnie do mnie dotarło dlaczego je tak lubię, czemu z przyjemnością oglądam twoje wycieczki Bo... pokazujesz jak ludzie uprzyjemniają sobie i innym życie, że bawią sie drobiazgami i od razu robi się w sercu cieplej


Kasiu

Anda napisał(a)
Fajna ryjoweczka. Kiedys taka ratowalam z pyska kota

Beda pisklaczki, super
Fajne wycieczki robicie.

wycieczki w sumie przy okazji. Emus naprawial drona wiecskoro juz taki kawalekprzejechalismyto byla wycieczka.Nawetbylylody w"kawiarni" czyli kupilismysobielody i zjedlismy je nalaweczce kolo kawiarni. Dosiadlo sie pare osob (z zachowaniem odstepow) i mielismy uczucie jakbysmy byli w kawarni

Dzis bylo bardzo ogrodowo, przyszly pelargonie od Kasi Belingham. Posadzilam polowe, jutro dalszy ciag. Poprzesadzalamtez pomidory i papryke. Na grzadke posadziam brukselke i troche koperku,ktory jak zwykle u mnie sie sam sieje z kompostem. No i truskawek pare dokupilam,bo po zimie zostaly mi dziury na grzadce.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 20:59, 03 maj 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Dzis bylismy na Gorze na przeciw naszego domu troche pofruwac. Moze Bestie nosy filming a narrative zostawiam pare komorkowych fork

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 21:22, 03 maj 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Prześliczny widok i chmur i przestrzeni wokół.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rumianka 21:58, 03 maj 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10256
Basilikum napisał(a)
bylismy u fryzjera



Iza, dasz namiary na tego fryzjera? Też chcę mieć taki fryz...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies