Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 21:08, 11 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20615
Magleska napisał(a)
Wiola
cudowny trawnik ,kiedyś ,jak już wszystko ogarnę wezmę się za swój
memory uwielbiam też ,ale straszne potfory mi rosną aż strach ile miejsca jeszcze zajmie

napiszesz mi na priv jakiego masz smartfona .plisss -świetne fotki robi


Madziu trawnik dziękuje
Twój też będzie piękny na pewno ja też mam do zrobienia jeszcze nowy trawnik na częsci wypoczynkowej i też się zrobi kiedyś

Memory piękny potfórrr też jestem zszokowana tym jak szybko rośnie...

Madziu smartfon to już jakiś stary model, nie ma co polecać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:09, 11 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20615
andzia458 napisał(a)
O, w sumie i ja się chętnie dowiem, jaki to telefon, bo zimą będę wymieniać.


Aniu bym Ci poleciła,ale to już stary model, bo mam go ze 2 lata... teraz są już nowsze i lepsze
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mirka 21:19, 11 wrz 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Wiolu Memory piękny ale ja podziwiam Red Barona. U mnie nie chce rosnąć tzn. rośnie ale marnie przyrasta. Może dlatego że mam piaszczystą ziemię .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mmonnicca_mK 22:07, 11 wrz 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Wiolka5_7 napisał(a)


Miło mi ,ale za ekpertkę się nie uważam jeśli wiem to coś podpowiem

Teraz to nie powinno się już przesadzać a tym bardziej dzielić traw.... jeśli to zrobisz to na własne ryzyko żeby nie było ... ja bym wczesną wiosną to zrobiła jak sesleria ruszy po cięciu

A jeśli chodzi o hortki w doniczkach to możesz sadzić póki gleba nie zamarznie


Wiola Twój ogród to żywy dowód że jesteś ekspertką w tematach ogrodowych kurcze ja chyba jednak spróbuję z tą seslerią bo rozplenicy nie mam odwagi ruszać. Trudno, co będzie to będzie. Teraz ciepło zapowiadają to może zdąży się ukorzenić. A hortki za 2-3 tygodnie wysadze jak trochę popada. Dziękuję Ci za poradę
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
Wiolka5_7 22:15, 11 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20615
mmonnicca_mK napisał(a)

Wiola Twój ogród to żywy dowód że jesteś ekspertką w tematach ogrodowych kurcze ja chyba jednak spróbuję z tą seslerią bo rozplenicy nie mam odwagi ruszać. Trudno, co będzie to będzie. Teraz ciepło zapowiadają to może zdąży się ukorzenić. A hortki za 2-3 tygodnie wysadze jak trochę popada. Dziękuję Ci za poradę



Powiem Ci ,że ja w zeszłym roku dzielilam seslerię coś koło listopada,też liczylam się,że nie przeżyją.... no ,ale miałam farta,bo zimy nie bylo i się świetnie przyjęły

Trzymam kciuki za seslerie bo hortki to wiadomo,będzie ok.
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mmonnicca_mK 22:19, 11 wrz 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Wiolka5_7 napisał(a)



Powiem Ci ,że ja w zeszłym roku dzielilam seslerię coś koło listopada,też liczylam się,że nie przeżyją.... no ,ale miałam farta,bo zimy nie bylo i się świetnie przyjęły

Trzymam kciuki za seslerie bo hortki to wiadomo,będzie ok.

A jak bardzo je podzieliłaś? Na takie 5-7 szczypiorków czy wieksze kępy?
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
sarenka 14:25, 12 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiola, może zajrzalsbys do mnie i coś doradziła? Mat taki kawałek o długości 5m na rabacie gdzie po obu stronach są Limelight. Szukam pomysłów z możliwością posadzenia tam drzewa
____________________
Magda W samym sloncu
nicol21 15:04, 12 wrz 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Wiola - piękny trawnik - zdradzisz jaką trawę siałaś? Jeśli nie chcesz reklamować to na priv ?!

Memory bardzo zapada w pamięć - piękne kłosy. Ale red baron też niczego sobie jest!

Dosadzasz cebulowych w tym roku?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Wiolka5_7 17:30, 12 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20615
mmonnicca_mK napisał(a)

A jak bardzo je podzieliłaś? Na takie 5-7 szczypiorków czy wieksze kępy?

dzieliłam tylko na pół... kępy były spore ,tak wyglądały po podziale...

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 20:23, 12 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20615
sarenka napisał(a)
Wiola, może zajrzalsbys do mnie i coś doradziła? Mat taki kawałek o długości 5m na rabacie gdzie po obu stronach są Limelight. Szukam pomysłów z możliwością posadzenia tam drzewa

Lecę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies