Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Martka 21:07, 22 wrz 2020


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiolka5_7 napisał(a)
Widoczek z tarasu,uwielbiam...





Wiolka5_7, dzień dobry! Trafiłam dziś na wątek "Metamorfozy", a tam takie cudo, Twój ogród! Nie do uwierzenia, jak wiele pracy potrafiłaś włożyć w planowanie i konsekwentną realizację tego, co masz teraz! Podziwiam, gratuluję wyczucia i determinacji, dziękuję za fotorelacje. Twój wątek to kopalnia wiedzy, doświadczeń i super lektura na jesienne wieczory Pokazujesz też, że chcieć, to móc Pozdrawiam i będę zaglądać!
Wiolka5_7 21:44, 22 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
SlonecznyOgrod napisał(a)
Popadało u Ciebie, o to zazdroszczę bo u mnie tylko słońce grzeje, z czego no też się cieszę, dziś w prognozie pogody pokazali, że nadal bez zmian czyli słońce i ciepło.


Popadało krótko,ale intensywnie, nie liczyłam na deszcz a bardzo się przydał,bo też było sucho.... pogoda jak na wrzesień boska,tylko,że właśnie powinno popadać częściej..... weekend podają deszczowy...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:52, 22 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Martka napisał(a)


Wiolka5_7, dzień dobry! Trafiłam dziś na wątek "Metamorfozy", a tam takie cudo, Twój ogród! Nie do uwierzenia, jak wiele pracy potrafiłaś włożyć w planowanie i konsekwentną realizację tego, co masz teraz! Podziwiam, gratuluję wyczucia i determinacji, dziękuję za fotorelacje. Twój wątek to kopalnia wiedzy, doświadczeń i super lektura na jesienne wieczory Pokazujesz też, że chcieć, to móc Pozdrawiam i będę zaglądać!


Witaj Martka

Fajnie ,że podobają Ci się moje metamorfozy
Teraz jak sobie oglądam te zmiany Przed i Po to powiem Ci,że też mnie zadziwiają
te kilka lat spędzonych na O. nie poszły na marne,bardzo zaowocowały do tego moja praca i mam ogród taki jak mi się podoba uwielbiam go ! jeszcze nie skończony,ale jest jeszcze trochę do zrobienia

Pewnie,że chciec to móc ! widać to na moim przykładzie
Miłej lektury

Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mmonnicca_mK 15:10, 29 wrz 2020

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Cześć Wiola! To znowu ja chciałam się tylko pochwalić że moja przesadzona i podzielona sesleria kwitnie w najlepsze więc jestem pełna nadziei że mój eksperyment się powiedzie Mam też pytanie - czy mogę ściąć na zimę hortensje bukietówki nad 2-3 oczkiem czy muszą te badyle zostać na zimę i dopiero wiosną to ciąć?
____________________
Monika Ogród Moniki z nutą czerwieni
sierotka 13:45, 30 wrz 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Wiolu super pięknie Pozdrawiam cieplutko

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Wiolka5_7 14:01, 30 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
mmonnicca_mK napisał(a)
Cześć Wiola! To znowu ja chciałam się tylko pochwalić że moja przesadzona i podzielona sesleria kwitnie w najlepsze więc jestem pełna nadziei że mój eksperyment się powiedzie Mam też pytanie - czy mogę ściąć na zimę hortensje bukietówki nad 2-3 oczkiem czy muszą te badyle zostać na zimę i dopiero wiosną to ciąć?

Cześć Monia ! Fajnie,ze znowu jesteś

Powiem Ci,że sesleria powinna dać radę,bo pogoda fajnie dopisuje

Ja hortki tnę zawsze w marcu,bo lubię te suchelce,bo tak to byloby łyso

Może przytnij tylko kwiatki jak Cię denerwują a nizsze cięcie zrobisz w marcu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:02, 30 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
sierotka napisał(a)

Witaj Bogusiu pięknie dziękuję i również pozdrawiam cieplutko
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:45, 04 paź 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Po deszczowym tygodniu w końcu wyszło sloneczko,ale za to głowę urryywwaaaa !

Miskanty Memory zrobiły ukłon



Wiśnia kiku-zakura zaczęła się przebarwiać i zgubiła już część listków przez ten wiatr... ech



I takie tamy październikowe...
Jedyny rdeścik ,który odbił po zimie z trzech sadzonek ,zachwyca mnie



Trawniczek skoszony w końcu wczoraj...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:58, 04 paź 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473


Siewki werbeny fajnie się rozrosły i wkomponowały świetnie w rabatę... uwielbiam je...







Miłej niedzieli dla Wszystkich
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 17:35, 04 paź 2020


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiola, pięknie! Werbeny i rdeścik takie subtelne, a jednak kradną show Trawniczek nienaganny, cała kompozycja bardzo cieszy wzrok. Gratulacje! Jakie drzewka masz na rabacie na ostatnim zdjęciu?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies