Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

BKosimkArt 13:19, 19 sty 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Witaj, zmiany niesamowite, jestem pod wrażeniem tej pracy bo nie łatwo przeobrazić ogród przy gospodarstwie, Tobie idzie świetnie! zaznaczam i będę podglądać poczynania
pozrawiam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Wiolka5_7 14:01, 19 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20461
BKosimkArt napisał(a)
Witaj, zmiany niesamowite, jestem pod wrażeniem tej pracy bo nie łatwo przeobrazić ogród przy gospodarstwie, Tobie idzie świetnie! zaznaczam i będę podglądać poczynania
pozrawiam



Witaj Basiu i dziękuję!
To prawda jest dużo do zmian i remontu ale mam wolną rękę,robię tak jak mi się podoba... małymi krokami się wszystko zrobi Zapraszam do siebiepozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
basia3012 10:42, 20 sty 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9448
Wiolu , dziękuję za odwiedziny w moim ogrodzie . Zmiana tych linii falowanych na proste rzeczywiście wygląda lepiej .A u mnie fale . Zastanowię się i ja nad zmianą . Dużo pracy przy tym było ? Pozdrawiam .
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Wiolka5_7 14:16, 20 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20461
basia3012 napisał(a)
Wiolu , dziękuję za odwiedziny w moim ogrodzie . Zmiana tych linii falowanych na proste rzeczywiście wygląda lepiej .A u mnie fale . Zastanowię się i ja nad zmianą . Dużo pracy przy tym było ? Pozdrawiam .


Witaj Basiu!
Szczerze to wyprostowałam te fale sama... trochę pracy było,zmieniałam jakoś końcem lutego a wiosną przesadzanie niektórych roślinek, kupowanie ....
eM niestety nie czasowy a poza tym to w ogrodzie tylko obsługuje kosiarkę i podlewanie czasami Resztę robię samaAle bardzo to lubię
Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwai 15:22, 20 sty 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Witaj kochana!Nie powiem nic twórczego,ale to wyprostowanie rabat to był strzał w 10.Też kiedyś miałam fale ale to naszczęscie już za mną.Dobrze,że trafiłam na Ogrodowisko,od tamtej chwili moje życie stało się ciekawsze.Ciągle uczę się swojego ogrodu,czerpię inspiracje od dziewczyn i już nie mogę się doczekać kiedy znowu chwycę łopatę w ręce.Będę Cię odwiedzać i podglądać Twoje poczynania
____________________
sylwia
Wiolka5_7 16:50, 20 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20461
sylwai napisał(a)
Witaj kochana!Nie powiem nic twórczego,ale to wyprostowanie rabat to był strzał w 10.Też kiedyś miałam fale ale to naszczęscie już za mną.Dobrze,że trafiłam na Ogrodowisko,od tamtej chwili moje życie stało się ciekawsze.Ciągle uczę się swojego ogrodu,czerpię inspiracje od dziewczyn i już nie mogę się doczekać kiedy znowu chwycę łopatę w ręce.Będę Cię odwiedzać i podglądać Twoje poczynania


Dzięki za miłe słowa!
Ja też jestem wdzięczna Ogrodowisku, bardzo dużo można się nauczyć, liczyć na pomoc...W końcu wiem czego chce, co mi się podobaWpadaj do mnie jak najczęściej
Ps.szkoda , że nie masz swojego wątku
Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwai 16:55, 20 sty 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Wiolka5_7 napisał(a)


Dzięki za miłe słowa!
Ja też jestem wdzięczna Ogrodowisku, bardzo dużo można się nauczyć, liczyć na pomoc...W końcu wiem czego chce, co mi się podobaWpadaj do mnie jak najczęściej
Ps.szkoda , że nie masz swojego wątku
Pozdrawiam

Pewnie założę i ja swój wątek,ale to pewnie dopiero na jesień.Wiosną i latem dużo pracy jeszcze nas czeka,elewacja na wybudowanym jesienią garażu,budowa wiaty drewnianej no i w maju komunia młodszej córki.Ale pewnie jesienią się za to zabiorę
____________________
sylwia
Wiolka5_7 17:01, 20 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20461
sylwai napisał(a)

Pewnie założę i ja swój wątek,ale to pewnie dopiero na jesień.Wiosną i latem dużo pracy jeszcze nas czeka,elewacja na wybudowanym jesienią garażu,budowa wiaty drewnianej no i w maju komunia młodszej córki.Ale pewnie jesienią się za to zabiorę


To super!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwai 17:08, 20 sty 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
A powiedź mi jakie wysokie kupowałaś buki?
____________________
sylwia
Wiolka5_7 18:59, 20 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20461
Moje mają ok.2,5 m,kupowałam w pobliskiej szkółce u siebie na zamówienie.Ledwie mi do auta weszły
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies