Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

LIDKA 23:20, 20 cze 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7039
Bodziszek w donicach to orginalny pomysł. Ale wyszlo świetnie.
Ogród wypieszczony jak niemowlak przez babcię

Wydaje się sporo wiekszy niż 600 m2.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Monia81 07:08, 21 cze 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Pięknie Wiolu zachwycam się, busz na rabatach
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Wiolka5_7 07:30, 21 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Magleska napisał(a)


Wiola muszę zacytować niesamowicie Twój ogród się prezentuje

Bodziszki w donicach też fajnie wyglądają


Madziu dziękuję mój ogród do Twojego to chusteczka, więc w miarę go ogarniam
Też mi się podoba w końcu !

No bodziszki fajnie wyglądają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 07:33, 21 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
LIDKA napisał(a)
Bodziszek w donicach to orginalny pomysł. Ale wyszlo świetnie.
Ogród wypieszczony jak niemowlak przez babcię

Wydaje się sporo wiekszy niż 600 m2.


Tak bodziszki w donicach niespotykane,ale czemu nie skoro będą kwitły do przymrozków polecam

Staram się go dopieszczać jak mam czas bo lubię tak

Fotki przekłamują i wydaje się większy ogólnie działka ma 3500 m2,ale dom zajmuje dużo i budynki gospodarcze, no i mam duży kawał trawnika takiego dla owadów z koniczyną i stokrotkami
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 07:34, 21 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Monia81 napisał(a)
Pięknie Wiolu zachwycam się, busz na rabatach


Monia dzięki za pochwały ,buszzz uwielbiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mirka 08:31, 21 cze 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ogólnie działka ma 3500 m2,ale dom zajmuje dużo i budynki gospodarcze, no i mam duży kawał trawnika takiego dla owadów z koniczyną i stokrotkami

_________________________________________________________




Też mam taki metraż działki i połowa jest leśna . Jak na jedne łapki do pielenia to za dużo
Wiolu ciekawa jestem tej twojej łączki chyba nie pokazywałaś jej?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Wiolka5_7 10:45, 21 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Mirka napisał(a)

_________________________________________________________




Też mam taki metraż działki i połowa jest leśna . Jak na jedne łapki do pielenia to za dużo
Wiolu ciekawa jestem tej twojej łączki chyba nie pokazywałaś jej?


Oj tak taka działka do oplewenia to za dużo dla 1 osoby też bym nasadziła drzew jak bym miał mozliwość...

Łączka koszona regularnie, więc nie ma co pokazywać,bo świeżo skoszona... królują stokrotki i koniczyna
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 18:46, 21 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiolu, pamiętam, jak obsadzałaś przytarasową, ależ zmiana Z obsadzaniem donic jednorocznymi masz świetny pomysł, sama zastanawiam się, jak ten problem rozwiązać, nie chce mi się już po tylu latach siedzenia w donicach cackać z donicami, ale też mam zbyt ciepły garaż na zimowanie... i bratki na wiosnę jednak zawsze kuszą kolorem "na już". O, masz łączkę, to jest zawsze miłe mieć coś takiego w pobliżu.
Wiolka5_7 19:49, 21 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Martka napisał(a)
Wiolu, pamiętam, jak obsadzałaś przytarasową, ależ zmiana Z obsadzaniem donic jednorocznymi masz świetny pomysł, sama zastanawiam się, jak ten problem rozwiązać, nie chce mi się już po tylu latach siedzenia w donicach cackać z donicami, ale też mam zbyt ciepły garaż na zimowanie... i bratki na wiosnę jednak zawsze kuszą kolorem "na już". O, masz łączkę, to jest zawsze miłe mieć coś takiego w pobliżu.


No porosło na tej rabacie wszystko, że kamieni nie widać czekam aż się rozkręcą bodziszki,rdesty i jeżówki.No i ciekawa jestem świeżynek molinii Edith dudszus

Mój garaż jest nieogrzewany więc spoko. A bratki mus mieć wiosną ,te sadzę w donice przy wejściu

Martuś moja łączka to nie taka typowa,to poprostu trawa ze stokrotkami i koniczyną.Jak to kwitnie to owady mają raj a prawdziwymi pięknymi łaczkami zachwycam się ostatnio na wycieczkach rowerowych
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 19:59, 21 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Jestem zaskoczona jak szybko rozrosły się molinie Heidebraut sadzone w zeszłym roku, bo miały dosłownie po 3 źdźbła.

Potem w sierpniu wyglądały tak...


Dziś
Czekam na kwitnienie wszystkich molinii ( już zaczynają ) a mam 4 odmiany...uwielbiam te trawki na równi z hakone i seslerią


Zakwitła szałwia srebrzysta,fajna jest dostałam kiedyś jako gratis i tak sobie kwitnie kolejny rok


____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies