Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 19:10, 21 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Iwonka napisał(a)
Mega mi się podoba jak te brzozy namalowałaś. Z dereniami cudownie zagrają!!!
Świetną masz dla nich miejscówkę.
Pomysł na kolumnowe przy garażu też super. Miejsca tam akurat. Jedyna moja grabowa obserwacja jest taka, że aby mocno przesłaniały trzeba ciąć. U Anitki są nie cięte i mają ażurowe korony, raczej prześwitujące. Mocno bez cięcia zasłania buk kolumnowy - Dawyck gold. Przestestowane I u mnie wcale nie jest taki gold, bardziej zielony. Nadal nie stracił ani listka, piękny gęściuch.


Też tak myślę Iwonko, że z dereniami będą fajnie pasować i stworzą mi cień od strony południowej na przyszły taras

Masz rację z tymi grabami....,bo w zeszłym roku po zakupie były cieniutkie i rzadkie a gdy je przycięłam w tym roku to fajnie się zagęściły i rosną szybko....

Buki też przycinałam na początku i fajnie zgrubiały,ale już nie zamierzam ich ciąć narazie....

Dzięki za opinie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
gierczusia 22:09, 21 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Helołłł wpadam z rewizytà zerknać z ciekawości na lampy ... A tu tak ..hmmm..trawistooo, cuudownie i już lamp nie znalazłam oprócz jednej fotki sa rzeczywiście podobne, choć nie jestem w stanie stwierdzić czy masz w przekroju koło czy kwadrat moje sà kanciaste
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasiolaaa 22:19, 21 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
a ja wracam jak bumerang ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Wiolka5_7 07:42, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
gierczusia napisał(a)
Helołłł wpadam z rewizytà zerknać z ciekawości na lampy ... A tu tak ..hmmm..trawistooo, cuudownie i już lamp nie znalazłam oprócz jednej fotki sa rzeczywiście podobne, choć nie jestem w stanie stwierdzić czy masz w przekroju koło czy kwadrat moje sà kanciaste


Witaj
Moje są oczywiście kanciaste kupione w LM
Trawiasto to prawda,bo trawki kocham
Dziękuję za odwiedziny i pochwały
Pozdrawiam

Lampy są takie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 07:45, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Kasiolaaa napisał(a)
a ja wracam jak bumerang ❤

Cieszę się
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kawa8002 07:48, 22 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Widzę, kolejne plany nasadzeniowe. Ciekawa jestem efektu, ale z pewnością będzie cudnie.
____________________
Kasia między polem a lasem
Johanka77 07:49, 22 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Wiolka5_7 napisał(a)

Dopiero paliki przymierzałam taka szybka to nie jestem
Może jutro uda mi się podjechać na rozeznanie

Tak planuję sadzić....co myslisz ?

Te 2 szt. wejdą na dereniową a 1szt. Posadzę tam przy placyku, żeby dom sąsiada zasłonić



I jeszcze mam plan ma wiosnę dosadzić 1 graba za altanę, żeby okno sąsiada zasłonić
I byłoby po 3 szt. Kazdego drzewa
Tutaj



Jamb te brzozy dwie dała bardziej z tyłu w stosunku do tej tarasowej. Chyba że zamierzasz powiększyć tę rabatę, bo one fajnie sciółkują...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasiolaaa 07:50, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Lampa aladyna hihi a tak serio to bardzo mi sie podobają eleganckie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Wiolka5_7 07:53, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
kawa8002 napisał(a)
Widzę, kolejne plany nasadzeniowe. Ciekawa jestem efektu, ale z pewnością będzie cudnie.

Oby
Muszę dosadzić drzew od południa,bo mam straszną patelnię tam latem...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 08:01, 22 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Johanka77 napisał(a)


Jamb te brzozy dwie dała bardziej z tyłu w stosunku do tej tarasowej. Chyba że zamierzasz powiększyć tę rabatę, bo one fajnie sciółkują...


Wiem Asiu,że w jednej linii byłoby lepiej może....ale jest jeden problem tam przy tujach mam szambo i nie mogę ich tak blisko posadzić....

Trochę źle te 2 narysowałam,bo posadzę sięje w miejscu 2 kulek raczej
Ostatecznie wyjdzie w praniu....chodziło mi o ogólny zarys




____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies