Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 19:47, 19 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
effka napisał(a)
Wiolu, jak pięknie teraz macie. Cudna elewacja, dom bardzo zyskał!!!

Przychodzę do Ciebie z zapytaniem, jak Ci się sprawuje to zadaszenie tarasu? Trochę już minęło od zakupu. Podczas małego deszczu i słońca? Praktyczne jest?


Dziękuję Effcia za pochwały ! masz rację ,dom bardzo zyskał po remoncie i ogród wypiękniał

Podczas małego deszczu wszystko ok, można posiedzieć nawet a jak dlugo leje to dach skladamy i kanapę przykrywamy

A jeśli chodzi o słońce to super, normalnie można siedzieć w południe jak jest patelnia,bo dach zacienia bez pergoli taras latem był by tylko używany rankiem czy wieczorem

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 20:17, 19 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Dziękuję Effcia za pochwały ! masz rację ,dom bardzo zyskał po remoncie i ogród wypiękniał

Podczas małego deszczu wszystko ok, można posiedzieć nawet a jak dlugo leje to dach skladamy i kanapę przykrywamy

A jeśli chodzi o słońce to super, normalnie można siedzieć w południe jak jest patelnia,bo dach zacienia bez pergoli taras latem był by tylko używany rankiem czy wieczorem


Super, dziękuję a jak wygląda sprawa jak wieje? Trzeba od razu składać ten dach?
____________________
Wiolka5_7 21:55, 19 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
effka napisał(a)

Super, dziękuję a jak wygląda sprawa jak wieje? Trzeba od razu składać ten dach?


Jak trochę wieje to nie jak bardziej to tak,bo podrywa ten materiał
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:03, 19 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Co do porównań jeszcze takie....
Na wjazdowej busszzz a ma dopiero rok ,po tych deszczach rośliny oszalały

Lipiec 2019



Lipiec 2020





____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:10, 19 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633




Limki giganty chociaż nisko cięte, opóźnione w tym roku



Kłosowce uwielbiam

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:25, 19 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633






____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:32, 19 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633


Zachwycam się moliniami
Fajnie się wpasowały w tę rabatę tworząc wyższe piętro





Ukwiecone donice aż kipią



Koniec

Póki co to czekam na deszcz,bo juz sucho się robi,a ostatnio zapowiadają opady a się nie pojawiają,buuu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 10:56, 20 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)


Jak trochę wieje to nie jak bardziej to tak,bo podrywa ten materiał

Wiolu, dzięki, tak ciągle doptyują Ciebie o to zadaszenie, bo jestem bardzo niezadowolona z parasola ogrodowego, takiego wielkiego, ponieważ podczas wiatru, takiego przeciętnego trzeba go szybko składac bo inaczej podrywa czaszę do góry. Wobec tego, że u nas w zasadzie ciągle wieje, jest on praktycznie bezużyteczny...


Piękne kadry z Twojego wymuskanego ogrodu, a zmiana rabaty z śś powalająca, bardzo szybko zarosła

Jak ja lubię werbenę patagońską!!!
____________________
Wiolka5_7 11:16, 20 lip 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
effka napisał(a)

Wiolu, dzięki, tak ciągle doptyują Ciebie o to zadaszenie, bo jestem bardzo niezadowolona z parasola ogrodowego, takiego wielkiego, ponieważ podczas wiatru, takiego przeciętnego trzeba go szybko składac bo inaczej podrywa czaszę do góry. Wobec tego, że u nas w zasadzie ciągle wieje, jest on praktycznie bezużyteczny...


Piękne kadry z Twojego wymuskanego ogrodu, a zmiana rabaty z śś powalająca, bardzo szybko zarosła

Jak ja lubię werbenę patagońską!!!


Dlatego kupilimy tą pergolę,bo tak właśnie sobie pomyślałam,że wiekszy wiatr mógłby przewrócić taki parasol


Ogród dziękuję za pochwały
Rabata z Ss też mnie zachwyca wlasnie podobną chcę przy tarasie, tylko że tą Ss muszę znaleźć chociaż takiej wielkości jak na wjazdowej

Ja też lubię werbenę ! Jestem nią zauroczona od zeszlego roku jak kupiłam
Wysiałam sobie i te siewki posadziłam już w 4 miejscach jeszcze przy tarasie wtyknę jutro,bo dziś jeszcze upał

Buziaki !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Dominika11 11:35, 20 lip 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Wiola wspaniale wszystko wygląda, a faktycznie rosnie jak na drożdżach

piękny dom
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies