Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

jolanka 18:52, 11 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Dawno u Ciebie nie byłam ale oglądam wszystko na bezdechu
Dekoracje robisz wspaniałe, nie wiem kiedy znajdujesz na to czas. Ja to tylko sobie obiecuje, ze zrobię
Zazdroszczę oczywiście pozytywnie wspaniałych wyjazdów, wrażeń, emocji z tym związanych. Piękna relacja z Montrealu

Dorota, fajnie, ze mogę zobaczyć ogród Abaty Twoimi oczami
( kociaczki cudne)
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Dominika11 18:53, 11 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Przepiękna jesień w ogrodzie
A Kociaki urocze
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AgataM 12:56, 17 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witam Was Kochani bardzo serdecznie Dziękuję, że znajdujecie czas by mnie odwiedzić :
ANIU ze Spełnionych marzeń
Aniu Anabuko1 z Dębowych zakątków
SIEROTKO
DOMINIKO z Ja i mój ogród
KASIU z Casa Verde W leśnym ogrodzie
GOSIEŃKO z Ogrodu cioci
DOROTKO z Mojego małego ogródeczka
BASIEŃKO z Ogrodu Basi
MADZIU z Ogrodu z Wilkiem
JOASIU z Jeżówkowego Love
JOLU z Ogrodu z uśmiechem
Cieszę się bardzo, że podoba się Wam mój ogród i otrzymuję tyle miłych słów na jego temat. Niezmiernie budujące są pochwały dotyczące moich dekoracji. Głowę mam pełną pomysłów i czasami nerwa mnie bierze, że nie mam czasu ich realizować.
No właśnie czas... Czy u Was jest z nim tak samo? Albo może się już starzeję i nie wyrabiam?...
Tłumaczę sobie wieloma obowiązkami związanymi z pracami zawodowymi i domowymi. A w międzyczasie ogród... Trochę go zaniedbałam... Przynajmniej ja tak uważam. Żyje swoim życiem. W Ogrodowisku też mam tyły, ale przynajmniej czasem zaglądnę w komórce. Postaram się nadrobić zaległości i odwiedzić Wasze cudowne ogrody.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Dominika11 13:00, 17 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
nie martw sie u mnie z czasem też problem i to wielki

i mam dokładnie tak jak napisałaś toćka w tockę
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Agania 13:15, 17 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gorący czas w ogrodzie... kolorowo jesiennie... piękny Montreal z czasem nie tak tragicznie ważne że wypoczyaaszw tak pięknym miejscu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 19:50, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Agatko czas niestety chyba dla nas wszystkich za szybko biegnie ja też nie jestem w stanie być na bieżąco w ulubionych ogrodach ,najczęściej na telefonie zaglądam gdzieś w biegu ….no i wieczorkiem uda mi się na godzinkę pozaglądać na forum ….
w zimie będziemy nadrabiać bardziej szczegółowo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AgataM 20:06, 18 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dominika11 napisał(a)
nie martw sie u mnie z czasem też problem i to wielki

i mam dokładnie tak jak napisałaś toćka w tockę



Aż mi lżej








____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 20:18, 18 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Agania napisał(a)
Gorący czas w ogrodzie... kolorowo jesiennie... piękny Montreal z czasem nie tak tragicznie ważne że wypoczyaaszw tak pięknym miejscu


Witaj ImienniczkoW ogrodzie rzeczywiście gorący czas....Trochę szkoda usuwać już niektóre kwiaty, bo pogoda płata letnie psikusy, ale to druga połowa października......
Wyjazd był cudowny pod każdym względem. Ale żeby wyjechać przygotowywaliśmy się około miesiąca ( sprawy zawodowe). Warto było
Pozdrawiam










____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 20:26, 18 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Magleska napisał(a)
Agatko czas niestety chyba dla nas wszystkich za szybko biegnie ja też nie jestem w stanie być na bieżąco w ulubionych ogrodach ,najczęściej na telefonie zaglądam gdzieś w biegu ….no i wieczorkiem uda mi się na godzinkę pozaglądać na forum ….
w zimie będziemy nadrabiać bardziej szczegółowo



Madziu,ja też sobie tłumaczę,że zima będzie dla mnie łaskawsza Przede wszystkim nadrobię ogrodowiskowe zaległości
Coś mi laptop płata figle, więc częściej jestem na komórce. ale to nie to samo...
Pozdrawiam










____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 20:35, 18 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Wszystkie pokazane ostatnio zdjęcia wykonała Dorotka tydzień temu
Wielkie dzięki










____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies