Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

AgataM 16:16, 21 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
anpi napisał(a)
Miluśka kocia rodzinka
Ogród jak zwykle zachwyca,piękne jesienne widoczki i dekoracje.U mnie z czasem a raczej z jego brakiem jest podobnie Tylko czasem myślę,że jakoś coraz trudniej mi go dobrze zagospodarować i dobrze go wykorzystać...


Witaj Aniu Bardzo dziękuję za pochwały, bardzo to miłe
Co do czasu, mój mąż tłumaczy mi, że tu nie chodzi o dobrze ( czy nie) zagospodarowany czas, tylko dążenie do perfekcji. Chcemy by był w każdym calu idealnie dopieszczony, dlatego czasami nie wyrabiamy.... Chyba zacznę się tego trzymać
Kociaki są przesłodkie... Żarłoki jedne... Czas na poszukiwanie dla nich rodziny
Pozdrawiam










____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 16:32, 21 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Nowa12 napisał(a)
Ogród zachwycający. Piekne masz dodatki i dekoracje. Przyjemnie pooglądać takie zdjęcia.



Witaj My Agaty tak mamy... Lubimy ozdoby, dodatki. Za ogród ślicznie dziękuję
Pozdrawiam










____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Dorota123 22:15, 22 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgataM napisał(a)









Jak patrzę na tą irgę to mi się do niej oczka śmieją, jest piękna. Kiedyś też taką miałam i nie doceniałam jej walorów estetycznych. Wydałam sąsiadce. Tu z tą trzmieliną rewelacyjnie wygląda.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anabuko1 22:03, 23 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
AgataM napisał(a)


Witaj Aniu Bardzo dziękuję za pochwały, bardzo to miłe
Co do czasu, mój mąż tłumaczy mi, że tu nie chodzi o dobrze ( czy nie) zagospodarowany czas, tylko dążenie do perfekcji. Chcemy by był w każdym calu idealnie dopieszczony, dlatego czasami nie wyrabiamy.... Chyba zacznę się tego trzymać
Kociaki są przesłodkie... Żarłoki jedne... Czas na poszukiwanie dla nich rodziny
Pozdrawiam











Pięknie i w całości i każdym szczególe i każdej roślince i każdym jesiennym kolorku
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gogo 23:25, 27 paź 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Agatko, piękna jesień u Ciebie, jest co oglądać
Cynie też wysieję do gruntu
I mi czas gdzieś ginie, a przecież już nie pracuję i ogród mały.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anpi 23:42, 27 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8100
Moja irga też w tym roku jakoś obficiej obsypała się czerwonymi owockami. A ostatnio też zastanawiałam się czy się jej nie pozbyć Ale właśnie jesień odwiodła mnie od tej decyzji
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AgataM 15:48, 28 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dorota123 napisał(a)
Jak patrzę na tą irgę to mi się do niej oczka śmieją, jest piękna. Kiedyś też taką miałam i nie doceniałam jej walorów estetycznych. Wydałam sąsiadce. Tu z tą trzmieliną rewelacyjnie wygląda.


Teraz trochę żałuję, że nie mam ich więcej. Są ładne o każdej porze roku. Wiosną obsypane białym kwieciem, po którym przepychają się (w dosłownym tego znaczeniu) pszczoły. Jesienią mają mnóstwo czerwonych owocków. No i te listki... zawsze zielone, błyszczące i zdrowe.
Mam jeszcze dla niej parę miejsc. Na wiosnę pomyślę
Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 16:14, 28 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
anabuko1 napisał(a)

Pięknie i w całości i każdym szczególe i każdej roślince i każdym jesiennym kolorku


Aniu dziękuję
Ogród już tak nie wygląda.... Wszystko już jest przycięte: róże,jeżówki, funkie, galitardie. Rabaty wypielone, liście na bieżąco zbieram,trawy też częściowo powiązałam. Nawet czapy niektórych hortensji poobcinałam.Nie chciałam czekać na listopadowe słoty albo śniegi. Cieszę się, bo najgorszą robotę mam za sobą. Ogród w takiej wersji też jest całkiem, całkiem
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Dorota123 17:19, 28 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Jak widzę Twoją irgę to żałuję,że się z nią rozstałam, ale nawet gdybum chciała ją na nowo to nie mam miejsca.
Turkusowa farba w użyciu, istne szaleństwo z tą farbą.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgataM 21:10, 28 paź 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
gogo napisał(a)
Agatko, piękna jesień u Ciebie, jest co oglądać
Cynie też wysieję do gruntu
I mi czas gdzieś ginie, a przecież już nie pracuję i ogród mały.


Ślicznie dziękuję Jak już pisałam wcześniej, ogród prawie w całości przygotowałam do zimy. Podzieliłam i przesadziłem koćmiętkę na wyższą rabatę, między róże okrywowe. Przesadziłem również jeżówki. Zebrałam dużo nasion rozplenic. Te wysiane na wiosnę, już miały pojedyncze bazie.
Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies