Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Brak koncepcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Brak koncepcji

Gardenarium 21:15, 26 sty 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Eksponowanie podmurówki z kamieni polnych - nietrafiony pomysł. Powinnaś raczej skupić się na stworzeniu enklawy, ogrodu który da schronienie, a nie eksponowaniu kamieni i Kombinowaniu jak podciąć krzewy żeby było widać kamienie... no nie wiem(

W dodatku za płotem jest ulica.

Co pasuje do stylu leśnego?

Niskie rośliny są tutaj https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/513-wiosenny-ogrod-w-stylu-lesnym
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MartaKozak 10:01, 27 sty 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Gardenarium napisał(a)
Proszę nie wklejać zdjęć nie swojego autorstwa. (regulamin).



Przepraszam Danusiu
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
bobtajl 08:14, 29 sty 2018

Dołączył: 25 sty 2018
Posty: 6
Szczerze bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi i chwilę poświęcenia mi uwagi, Jestem Wam bardzo za to wdzięczna.
Zastanawia mnie jedna rzecz, nawiążę jedynie do wypowiedzi P Danusi, myślałam że jeśli z czyjąś propozycją się nie zgodzę i wyjaśnię dlaczego to nic się nie stanie? Jeśli uraziłam kogoś to bardzo mi przykro na pewno nie świadomie. Jeśli w dzisiejszych czasach jest taki wybór roślin to nie widzę nic złego w tym że chcę coś wybrać i szukam.No ale widocznie tak nie jest i żeby na forum było miło to trzeba każdym pomysłem się zachwycać. Wyjaśniłam jaki ma być ogród i czego brakuje z przodu, że nie chcę form ciętych i jaskrawych tylko kawałek lasu wokół domu. ale o tym pisałam na samym początku, przecież nie będę pisać o tym w kółko. Z roślinami niskimi nie mam problemu, tylko z tym że jak ktoś idzie chodnikiem to ma od strony ulicy siatkę do pasa a za nią 2 metry w dół przepaść, w zamian otrzymuję informację o roślinach niskich?? jaki rodzaj kamienia się komu podoba i co chce eksponować w ogrodzie szczególnie w lesie -rzecz gustu. Nie sztuką jest taka wypowiedż lecz znależć kompromis żeby każdy był zadowolony i pomysłodawca i właściciel ogrodu. Dlaczego zamiast przeczytać uważnie co napisałam o suchodrzewie i jakie mam obawy, otrzymuję odpowiedż, że się upieram przy nim -to sadż?? dziękuję za szczerość, czytanie ze zrozumieniem i bardzo profesjonalną wypowiedż(((
Nie zamierzam dalej kontynuować wątku, jeszcze raz dziękuję wszystkim i serdecznie pozdrawiam, życząc powodzenia.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies