Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kocankowe pole rośnie wokół mnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kocankowe pole rośnie wokół mnie...

sylwia_slomc... 11:01, 31 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
W takim miejscu nie można nie być szczęśliwym
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kocanka 16:54, 31 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2018
Posty: 23
Dziękuję za miłe słowa. Uwielbiam wiejskie ogrody i pewnie w tym stylu będę podążać.

____________________
Kocankowe pole
Bogdzia 17:53, 31 sty 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Śliczne te Twoje kocanki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
123mokry 09:28, 01 lut 2018

Dołączył: 03 gru 2017
Posty: 114
Niezły busz, robi wrażenie w ilości
____________________
Marekbambusowy-ogród
Kocanka 11:56, 01 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2018
Posty: 23
Haha, gdyby ktoś chciał kocankową bylinkę, to wiadomo do kogo się zwrócić. Całe forum mogę obdarować Krwawnika też u mnie pod dostatkiem
____________________
Kocankowe pole
Kocanka 12:11, 01 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2018
Posty: 23
To chyba jakiś goździk, świetnie u mnie się czuje - samosiejka, przenoszę gdzie się da i szybko się rozrasta, ładna przeciwwaga kolorystyczna dla żółtego ogrodu.

W kompostowniku wyrosła dynia, była ogromna, już w sierpni skonsumowana.

Wkład męża Trochę błędów, bo drewno sosnowe i dziurki mają dużo drzazg, ale i tak od razu lokatorzy się zameldowali.
____________________
Kocankowe pole
Kocanka 12:38, 01 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2018
Posty: 23
Wiejskie klimaty po mojemu, czyli rośnie sobie co chce Mam nadzieję, że to nie jest zaprzeczenie ogrodu

____________________
Kocankowe pole
ElzbietaFranka 16:04, 01 lut 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Witam. Masz w ogrodzie wszystko to w dużych ilościach czego inni nie mają. Ciesz się tym. Piszesz taka zrezygnowano. Każda z nas popełniła błędy i nadal popełniają.
Nie zapomnę nigdy jak przyjechałam na swoją działkę wiosna i cała była biała w drobniutkich kwiatkach byłam tym widokiem zachwycona. Jak teraz widzę te roślinki na skalniaku wiosna to drgawki dostaje bardzo się rozsiewaja.
U mnie nawloc rosła do pasa na szczęście rośnie tylko 2 lata jeżeli nie dopuścimy do wysiłku to zanika. O skrzypiec już nie wspominam.
Takie to początki później jest co wspominać i śmiać się że swoich wpadek i durnych pomysłów.

Posadz drzewo a w międzyczasie przed drewniakiem zrób osłonięty taras z prześcieradel.
Powodzenia
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kocanka 23:29, 01 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2018
Posty: 23
Elu, dziękuję cieszę się a wrecz zachwycam, jak sama natura ładnie się odradza. Zmieniłam podejście, po pierwszych porażkach, kiedy to nic nie wyglądało tak jak bym chciała po jednym roku Wiedzę o glebie miałam zerową, teraz to mam tego przynajmniej świadomość

U mnie nawłoć też zanikła, a chciałam ją pod płotem. Co to znaczy dopuścić ją do wysiłku?

Na drzewa muszę poczekać, w tym roku pierwszy raz będę je nawozić swoim kompostem, za blisko chatki nie mogę posadzić, gdyż tam będzie dom, ale muszę rzeczywiście pomyśleć o jakimś zacienieniu z tkaniny, maszynę mam.

No i mamy kunę w dachu od kilku tygodni:/, zastanawiamy się co z nią zrobić, za to nie mamy już myszy i gniazda ptaków pod kalenicą w środku, ograniczyły się do zewnątrz

____________________
Kocankowe pole
marba 23:42, 01 lut 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Witaj, Kocanko. Każdy styl ogrodu ma swój urok, sielski też. Bardzo lubię takie klimaty, ale najważniejsze to wpisać się stylem w otoczenie. Cudna ta fotka ze słonecznikami.
Będę zaglądać i kibicować.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies