Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary ogród zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary ogród zamkn.

MariuszG 20:57, 11 cze 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Tylko takie mam zdjęcia lilii, spieszyłem się z sadzeniem, bo szła burza


____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 20:59, 11 cze 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
A tu moje chwasty w trawniku




____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:00, 11 cze 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538


____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:02, 11 cze 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Helen 07:55, 12 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Ciekawa jestem poletka lilii coś czuję, że będzie bardzo udane

A stokrotki w trawniku to nie chwasty, tylko piękna ozdoba

Bardzo mi się podoba doniczka z mgiełką kwiatową na Twoim tarasie, udane zestawienie
O tej pięknej amarantowej róży nie wspomnę, jaka to odmiana?
____________________
Helen - Hortensjowo
AniazZielone... 11:00, 09 sie 2020


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Mariusz, piękny kolor irysów, a primula cudowna, jestem bardzo ciekawa Twoich lilii
A jak pomidory? U mnie tylko pojedyncze sztuki niestety
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Helen 12:11, 09 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Hej, pochwał się co u Ciebie
Czy ślimaki lubią liście irysów? Dostałam od koleżanki kępę irysów, wcześniej u siebie nie miałam, i mam wrażenie że najwiecej ślimaków właśnie tam "odpoczywa".
____________________
Helen - Hortensjowo
MariuszG 22:04, 05 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Helen, poletko liliowe jest udane, tylko odmiany całkiem inne co zamawiałem. Na 17 zamówionych odmian, dostałem może 7. Róża to Rose de Resht, bardzo ładnie pachnie . Według mnie ślimaki nie ruszają irysów. Nigdy nie zauważyłem, żeby coś je żarło.

Aniu, pomidory bardzo ładnie obrodziły, zwłaszcza te w gruncie. Posadziłem odmiany 'Chrobry' i 'Awizo'. Mnie nie bardzo odpowiadały do jedzenia, ale na przetwory były bardzo dobre i wciąż mają dużo owoców. Co ważne nie pryskałem ich ani razu, pomimo deszczowego lata. W tunelu foliowym miałem "Old German' i 'Aussie'. Wspaniałe, smaczne odmiany, tylko słabo owocowały- chyba brakowało zapylaczy.


Wstyd się przyznać, że tak dawno nie byłem w swoim wątku, ale tak to jakoś jest, że mija dzień za dniem i robią się 3 miesiące .
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 22:10, 05 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
To teraz trochę tegorocznego lata . Przez wirusa wszystko stanęło na głowie, ale dzięki temu jeszcze bardziej doceniłem jakie to szczęście mieć swój kawałek ogrodu. Przez siedzenie w domu nakupiłem też zdecydowanie za dużo kwiatków . I tak, mam teraz po kilkanaście nowych odmian liliowców, róż, agapantów, cebulowych i sam nie wiem czego jeszcze. Ale lubię kolorowo, więc cieszę się każdym kwiatkiem

Zamiast wczasów, wybrałem się do Wojsławic. Przy zeszłorocznej wizycie nie byłem entuzjastą liliowców, jednak w tym roku całkowicie straciłem głowę . Moje nowości będą kwitnąć dopiero w przyszłym roku .





____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 22:10, 05 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies