Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Będzie bajka...

Pokaż wątki Pokaż posty

Będzie bajka...

Matka 11:06, 21 lip 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A czy to nie jest podobny rozkład domu i ogrodu jak u mnie?tylko garaż z drugiej strony i nawet brzózka po tej samej stronie i jakby w tym samym miejscuzamiast szmaragdów mam brabantykurtkahehe...
____________________
U Matki
gosik 11:06, 21 lip 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Dziękuję, że jeseście i mi doradzacie.
____________________
Będzie bajka
gosik 11:10, 21 lip 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Bogda, dokładnie tak jak mówisz, tylko nasze domy to lustrzane odbicia. No i ty masz większą działkę, a co za tym idzie po bokach domu masz większe odległości.

Będę śledziła .... twoje kroki.
____________________
Będzie bajka
anula_wn 11:31, 21 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Gosik, ja nieśmiało powiem, że też jestem zdania, jak Danusia, że drewutnia bliżej domu.

Drzewka owocowe dałabym na końcu działki, będą nasłonecznione i nie będą rzucać cienia na działkę, a warzywnik gdzieś przed nimi .

Kompostownik daj koło domu osła nie będzie go widać ani czuć !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
gosik 11:59, 21 lip 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Anula. Zgodze się z Tobą, ja też bym ją gdzieś upchała bliżej domu. Najlepiej mi ona pasuje zaraz za garażem jakieś 2-3 m po lewej stronie przy siatce (najpierw smaragdy i potem plecy drewutni).
tylko czy to dobry pomysł.
____________________
Będzie bajka
Gardenarium 15:57, 21 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gosik napisał(a)
Anula. Zgodze się z Tobą, ja też bym ją gdzieś upchała bliżej domu. Najlepiej mi ona pasuje zaraz za garażem jakieś 2-3 m po lewej stronie przy siatce (najpierw smaragdy i potem plecy drewutni).
tylko czy to dobry pomysł.

Raczej nie, tuje się posypią, zgubią "zielone", Lepiej drzewo liściaste na wysokim pniu, albo nic, tylko drewutnia i dalej obsadzenia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gosik 16:28, 25 lip 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Szukałam w necie jaki mam kupić roundap i natknęłam się na taki reportaż

http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/chemia-gospodarcza/reportaze-chemia-zabija-nie-tylko-chwasty.html

Kupić czy rwać ręcami te chwasty......
____________________
Będzie bajka
gosik 16:38, 25 lip 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Koleżanka wróciła z wakacji z Włoch (COMO) i oglądając zdjecia z wyprawy urzekły mnie dwa szczegółnie:







____________________
Będzie bajka
Gardenarium 16:42, 25 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gosik napisał(a)
Szukałam w necie jaki mam kupić roundap i natknęłam się na taki reportaż

http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/chemia-gospodarcza/reportaze-chemia-zabija-nie-tylko-chwasty.html

Kupić czy rwać ręcami te chwasty......


Był program, po którym też się zastanawiam nad tym Jeśli nie będziesz z tej działki zbierała plonów to chyba to jedyne wyjście, a jak tak - to pozostaje wynająć sprzęt i przegryźć, przerobić, wybierać, pielić, przekopywać, wybierać i tak na okrągło.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:45, 25 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mozna jeszcze przykryć folią czarną, zadusi chwasty.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies