Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Będzie bajka...

Pokaż wątki Pokaż posty

Będzie bajka...

nika 08:55, 23 sie 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
gosik napisał(a)
Taki gad zamieszkał w garażu, mąż ledwo uszedł z życiem ze strachu jak chciał wziąć karton i coś zasyczało:








Ja takiego parę dni temu o mało nie zdeptałam i też przez chwilę ze strachu zamarłam, hi hi
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
justi 12:29, 08 wrz 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
brrr aż mi ciarki przeszły
A zdjęcia przed i po są rewelacyjne, pokazuj takich więcej.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Martek 12:42, 08 wrz 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ładny zaskroniec
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
gosik 16:12, 13 wrz 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Mimo, że nie pozostawiam śladów na forum, wierzcie mi jestem tutaj codziennie chociaż na chwilkę.
U mnie od ostatniego wpisu działo się wiele na działce, pomimo, że spędzamy tam tylko weekend i to w dodatku w okrojonych godzinach dostosowanych do potrzeb dziecka.

Mój synek ostatnio po 4 godzinach na świeżym powietrzu na działce, zmęczony i śpiący powiedział:

"MAMA POPROSZĘ KUP ŁÓŻKO DO DOMU". Gdyby takie łożko było na budowie spędzalibysmy więcej godzin, a tak powrót do mieszkania gdzie jest łóżko.


ostatnio mąż z moim bratem zrobił drewutnię i w końcu jednak stanęła na końcu działki, wydaje nam się najlepszym rozwiązaniem, jeszcze nie dokończona:



tutaj po pomalowaniu:




głównie sadzimy, bo chcemy zdążyć jeszcze w tym roku, relacje z ostatnich poczynań (kontynuacja tuj, Danusiu, jednak posadziliśmy za drewutnią, mąż się uparł


) :




____________________
Będzie bajka
gosik 16:28, 13 wrz 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Wybaczcie ten bałagan, ale skupiliśmy się na plewieniu i sadzeniu, to dla nas priorytetowe jak na razie. kontener na śmieci w myślach.

A teraz moje ukochane etapowe metamorfozy:

było:



(zwróćcie uwage na tą kupę suchych badyli, żąglowałam tą kupą na prawo i lewo, bo ciągle ją przenosiłam, aż w pewnym momencie wypadła z tej kupy siana "kulka" zrobiona z suchych liści brzozy, nauczona doświaczeniem kilku gniazd w domu pomyślałam, że to jakieś gniazdo iiiiiiiiiii nie myliłam sie, wypadły z niej małe ssaki................. jak obstawiacie jakie, ZGADUJCIE!

w trakcie:





____________________
Będzie bajka
gosik 16:40, 13 wrz 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Plewienie i grabienie robiłam z mężem, potem było sadzenie świerków serbskich 10 szt. i świerków kłujących 6 szt. Sadzonki sa małe ale mam nadzieję, że za 2-3 lata będa fajne efekty:





mój ogródeczek przechowalnia:




____________________
Będzie bajka
gosik 16:48, 13 wrz 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Kopiąca koparka z badyli rosnących na kupie ziemi wyrzuciła z łychy, kolejnego zwierzaka:



Myślelismy że zaskroniec został pocharatany, bo miał dziwną skórę, ale on chyba tylko ja zrzucał:

Tutaj mąż próbuje go przerzucić za siatkę, aby koparka go nie przejechała:







____________________
Będzie bajka
hanka_andrus 19:19, 13 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A to gniazdo,to pewnie mysie?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 22:38, 13 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nie obraź się, ale zacznę się bać tu wchodzić - aż szarpnęło mną na widok tego węża - i mam dreszcze - nie cierpię ich!!!


Ale w przechowalni widzę jakąś żurawkę i gigantycznych liściach?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gosik 13:50, 14 wrz 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Haniu,

przypuszczałam, że zgadniesz, bo widzę po twoim bloku że masz wielkie doświadczenie.

Dokładnie to były myszy, o ile nie szczury. Zebrałam je z powrotem w te liście i przykryłam tą kupką zielska w której wczesniej siedziały.
____________________
Będzie bajka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies