Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudki

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudki

annka 20:41, 11 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Jeszcze są ukryte walory: działka budowlana, doprowadzona woda pitna i prąd A oczami wyobraźni można zobaczyć piwniczkę w skarpie
____________________
Funkiowe zacisze
monteverde 20:48, 11 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
po moim polu wypasają się krowy sąsiadów, może im odstąp jak cię tam nie ma, albo daj im trawę na koszeniebędziesz miała z głowya i grosz jakiś wpadnie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
tyna 21:07, 11 sie 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Piekne masz warunki Ania do zaistnienia tej prawdziwej "rezydencji", no po prostu piękne..
Na swojej działce chociaż możesz namiot rozbić, ja na swojej wsi, to mam takie mrówy, ze nie da rady....za blisko las i dziki....
____________________
pozdrawiam :)
marzena 21:14, 11 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Aniu, piękne miejsce, niebo prawie styka się z wodą, dużo miejsca, super !
no i jeszcze :
annka napisał(a)
Jeszcze są ukryte walory: działka budowlana, doprowadzona woda pitna i prąd A oczami wyobraźni można zobaczyć piwniczkę w skarpie


powodzenia ! uruchomisz wyobraźnię i.... pięknie wszystko pourządzasz, pozasadzasz, no jeszcze trzeba trochę czasu i ... wiadomo czego
____________________
marzena O....!
annka 22:18, 11 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
marzena napisał(a)
Aniu, piękne miejsce, niebo prawie styka się z wodą, dużo miejsca, super !
no i jeszcze :

Jeszcze są ukryte walory: działka budowlana, doprowadzona woda pitna i prąd A oczami wyobraźni można zobaczyć piwniczkę w skarpie


powodzenia ! uruchomisz wyobraźnię i.... pięknie wszystko pourządzasz, pozasadzasz, no jeszcze trzeba trochę czasu i ... wiadomo czego


Ten wątek przygotowałam dla dzieci one to będą kontynuować
My mamy drugą 3x taką działkę na Kaszubach z całorocznym domem. Nie ma kiedy jej modernizować bo cały sezon jest wynajmowana dla turystów. Do tej pory rządzili tam teściowie ale mam chyba dojrzała do tego że skoro potrafię zająć się jej jedynakiem to tym bardziej krzaczorami. Darzymy się ograniczonym zaufaniem Postaram się zrobić w weekend zdjęcia.

To czego mamy najmniej to czas. Ja pracuję w Białymstoku moje szczęście w Gdyni i w Białymstoku i tak się miotamy pomieszkując raz tu raz tu jak cyganie
____________________
Funkiowe zacisze
annka 22:23, 11 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
monteverde napisał(a)
po moim polu wypasają się krowy sąsiadów, może im odstąp jak cię tam nie ma, albo daj im trawę na koszeniebędziesz miała z głowya i grosz jakiś wpadnie


Tam krowy zniknęły wraz z PGR-em Obok nawet nie ma prawdziwej wsi. Wszyscy uciekli.
____________________
Funkiowe zacisze
annka 22:43, 11 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
tyna napisał(a)
Piekne masz warunki Ania do zaistnienia tej prawdziwej "rezydencji", no po prostu piękne..
Na swojej działce chociaż możesz namiot rozbić, ja na swojej wsi, to mam takie mrówy, ze nie da rady....za blisko las i dziki....


Mrówy to ja mam w funkiowym zaciszu i nic nie działa. Ani reklamowane środki, ani babcine sposoby. Robią kopczyki większe od kretów Heeeeelp!!!!
____________________
Funkiowe zacisze
justi 22:49, 11 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ja na mrówy proszek jakiś Brosa kupiłam. Zadziałało, ale proszku zabrakło
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
annka 22:54, 11 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
justi napisał(a)
Ja na mrówy proszek jakiś Brosa kupiłam. Zadziałało, ale proszku zabrakło


To moje już są zmutowane bo ten na nie nie działa
____________________
Funkiowe zacisze
justi 23:02, 11 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
A to potwory!
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies