Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z Czerwonym mostkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z Czerwonym mostkiem

Ewik 20:32, 20 lis 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Czekamy na obiecane fotki ślicznego ogrodu Może zima uda sie wygospodarować trochę czasu
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Madison 20:54, 20 lis 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 49
Kaisia napisał(a)
Trawy szaleją, pogoda im sprzyja są dużo większe niż w zeszłym roku o tej porze

Rabatka w cieniu pod brzozą




Kasiu a jaka to odmiana Miskanta?-widzę że bdb radzi sobie w cieniu.

____________________
Madison- niedaleko Krishana
Nallar 17:00, 02 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu przyszłam do Ciebie z prośbą, gdybyś zechciała zerknąć na mojego klonika i ew. coś doradziła....
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4256-ogrodek-ewy?page=215#post_9

Dwa dni spacerowałam po Twoim ogrodzie, ale nic nie napiszę bo mowy nie odzyskałam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 20:30, 27 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Kasiu, moja imienniczko . Zaznaczyłam sobie Twój wątek już kiedyś, ale wiedziałam, że będzie ciekawy i czekałam, aż będę mieć chwilę żeby spokojnie sobie u Ciebie pospacerować. I nie myliłam się ani trochę. Ba, Twój przepiękny ogród tak mnie pochłonął, że od wczoraj w nim siedzę i podziwiam. Jestem na stronie 80, bo chcę sobie dozować tę ogromną przyjemność . Kasia podziwiam Cię bardzo, bo po pierwsze sama wymyśliłaś plan ogrodu (cudowny zresztą), a po drugie z wielką konsekwencją go realizujesz. I tej konsekwencji bardzo Ci zazdroszczę. Ja mam tak, że wpadnę na jakiś pomysł, który wydaje mi się świetny, po czym za jakiś czas stwierdzam, że trzeba wymyśleć coś innego, bo to jednak bez sensu. A u Ciebie jest tak pięknie... No i te jamnisie długowłose . Uwielbiam je i też będę kiedyś takiego miała . Mój mąż też ma do nich słabość . Teraz mamy kundelka sunię, ale jeden z jej przodków też miał chyba coś z jamnikiem wspólnego, bo nasza Nuka jest lekko przydługa . Kasieńko pozwól, że będę sobie kontynuować ten spacer po Twoim ogrodzie . Powiedz mi jeszcze proszę jak duży masz ogród? Pewnie gdzieś o tym pisałaś, ale przyznam się, że skupiam się głównie na zdjęciach. Papa .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Krys 22:53, 26 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasiu co u Ciebie ? Jak malenstwo?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
tomekm 15:57, 05 cze 2015

Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 17
Kiedyś juz odwiedzałem Twój ogród, później mi już gdzieś uciekł....teraz zapisuję żeby być na bieżąco
____________________
malkul 20:37, 07 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
zaglądasz jeszcze?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Conic 21:30, 05 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2016
Posty: 18
Ten ogród stał się inspiracją dla mojego i tylko szkoda, że że tak późno do niego dotarłam.
Pozdrawiam serdecznie
Wiola
Krys 22:42, 14 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasiu wracaj do nas
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies