Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » zawitka----Czym przybrać tort zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

zawitka----Czym przybrać tort zamkn.

zawitka 12:01, 30 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Nie wiem czy ktoś tu będzie zaglądał ale tego tematu nikt nie poruszał a wiem że taki już jest na O .


Pierwsza zaczęła Dorotka pokazując róże na torcie jaki zrobiła.

Zaczęłam i ja zabawę z masą cukrową kupioną. również po raz pierwszy temperowałam czekoladę do przybrania tortu jaki będe robić na urodziny 18 te Bratanicy.

Różnie swoje torty przybierałam ale zawsze wychodziłam z założenia że nic nas podtruwać nie może więc używałam wszystkiego ale bez sztuczności .teraz są masy tortowe różnego gatunku i ludzie cuda z tego robią .Moje torty można jesć a nie na nie patrzeć .Nie chcę nikogo urazić bo sama lubię popatrzeć jakie to zdolności ludzie mają ale zjeść bum się tego bała.

Zabawiłam się po rza pierwszy o to moje wyroby do dekoracji .Myślę że następne będa ładniejsze a efekt z tej zabawy będzie po 9 tym 12 2018}




To pierwsze róże będą na torcie ale z zaznaczeniem że nie chciałabym żeby ktoś to jadł ha ha Gospodyni będzie wiedziała jak to zrobić po cichutku .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 12:03, 30 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Do tego tortu szykuję temperowaną czekoladę i wiórki z niej róznej wielkości.Nie bardzo mi wyszły ale na pewno lepsze niż kupione bo nie wiadomo co w nich jest.

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 12:05, 30 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Pokazujcie tu swoje przybrane piękne torty te z masą i bez masy bo tu chodzi o dekoracje tortowe Pozdrawiam


Dobrze Danusiu Lecę oglądać i się uczyć
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gardenarium 16:18, 30 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jest taki temat, były dwa wątki, jeden o tortach artystycznych, drugi o dekoracjach, oba połączyłam, bo trzeci to już za dużo.
A więc wszystko mamy w jednym miejscu i są tam podobne ozdoby tortów. Jeśli jest wątek na ten temat - nie tworzymy kolejnego

https://www.ogrodowisko.pl/watek/2444-torty-artystyczne-dekoracje-tortow
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies