Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy iglaste » Roczne tuje.. co moze być nie tak ?? Przenawożone ?? zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Roczne tuje.. co moze być nie tak ?? Przenawożone ?? zamkn.

Neyson 22:27, 03 kwi 2019

Dołączył: 03 kwi 2019
Posty: 2
Cześć. Witam wszystkich serdecznie ! W tamtym roku w majowke posadzilem 120 tuj smaragd. Praktycznie wszystkie sie przyjely. Linia kroplujaca.. podlewanie codziennie w upaly i rosly jak na drozdzach. A tak naprawde rosly na nawozie bo zadbalem o to miesiac po posadzeniu. W pazdzierniku rowniez zadbalem i podsypalem nawozem jesiennym. Rowniez niewielka iloscia. Po okolo miesiacu zaczely wszystkie jakby brazowiec na koniuszkach. Ostatnio pod nie, zajrzalem i zauwazylem bialy proszek jakby nawoz sie nie wchlonął. Oczywiscie usunalem to spod kazdego krzaczka w obawie zeby nie dostaly na wiosne nawozu - jesiennego. Powiedzcie mi czy one tak powinny wygladac czy cos zepsulem ?? Jestem mocno poddenerwowany.. zebym wiedzial ze nawoz popsuje mi drzewka, nawet grama bym nie dal. Obecnie leje co drugi dzien wode z nadzieja ze sie odbuduja.. pomocy!! Czy to normalne zjawisko ?? Co moglo byc nie tak ??
Gardenarium 11:33, 04 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Tutaj wkleiłam odpowiedź. https://www.ogrodowisko.pl/watek/2362-problemy-z-tujami?page=96#post_2
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies