Gdzie jesteś » Forum » Trawnik » Wybór nawozu do trawnika YaraMila Comlex czy Yara Vila Pro-complex zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wybór nawozu do trawnika YaraMila Comlex czy Yara Vila Pro-complex zamkn.

Dorian 14:17, 25 kwi 2019

Dołączył: 25 cze 2018
Posty: 9
Witam


Chciałbym się Was poradzić w kwesti doboru nawozu do trawnika.
Nie znalazłem konretnego porównania na forum (jeżeli jest to przepraszm za dubel).

Pytanie jest takie który nawóz lepiej używać przez cały sezon do trawy YaraMila Complex czy Yara Vila Pro-complex? Wiem, że pierwszy jest bardzo często polecany ale z drugiej strony Yara Vila jest przecież dydykowana do trawników przez producenta.
Czy nie ma w sobie za dużo azotu? Obawiam się żeby nie popalić trawnika...

Mam trawnik ok 250m2 więc jeden worek 25kg. wystarczy mi na cały sezon.
Chciałbym się na coś zdecydować. Dodam, że na start w połowie kwietnia nawiozłem trawę saletrą amonową.

Wiem, że tamat nawozów był wałkowany na forum wielokrotnie wiem również żeby dobrać nawóz powinienem zbadać próbki gleby. Znając życie pewnie tego nie zrobię

Będe wdzięczny za poradę.

Pozdrawiam

Gardenarium 23:02, 28 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przeniesione tutaj https://www.ogrodowisko.pl/watek/1874-nawozenie-zasilanie-trawnika?page=129#post_8
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies