Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 22:26, 08 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
tulucy napisał(a)
Pięknie u Ciebie... Tak nostalgicznie...

Kalinę Burkwooda bez odmiany mam i ja od kilku dni... Pachnie tak, że córka w szkółce stwierdziła, że bez tej rośliny to ona nie wyjdzie


Lusia, gdzie Twój wątek?

Tak sobie rozmyślałam dziś na kanwie art. Danusi o ogrodzie leśnym, że kiedyś cały mój ogród będzie leśny z 1. rabatą słoneczną bylinową i częścią użytkową. I takie kaliny są w sam raz.

eM. się ucieszy, bo nie będzie musiał tyle kosić.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AnnaCh 22:32, 08 maj 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Pszczelarnia napisał(a)
eM. się ucieszy, bo nie będzie musiał tyle kosić.
Mój w piątek kosił i mu mówię: tu muszę zerwać darń, tam muszę zrobić rabatę, a on: zrywaj, będzie mniej koszenia
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Pszczelarnia 22:32, 08 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ewuś robota wre jak zwykle Widoczki przeurocze


Mam plan w tym roku ogrodowo odpoczywać.

Plan pięcioletni prawie wykonany. Mam jeszcze takie tulipany na powstającej rabacie.





____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 22:37, 08 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mala_Mi napisał(a)
Jak zwykle front robót na 10 frontach A Ewunia tylko jedna


orlik Double Purple White... miałam dużo i rozdawałam, a teraz mi wyginęły Tzn wygniły od mokra ..buu mam mikro siewki może się odbudują.


Te się z pewnością nasieją, przecież. Ciekawa jestem czy te zawilce to coś na dłużej?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 22:38, 08 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
AnnaCh napisał(a)
Mój w piątek kosił i mu mówię: tu muszę zerwać darń, tam muszę zrobić rabatę, a on: zrywaj, będzie mniej koszenia


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 22:40, 08 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Monia81 napisał(a)
No to idzie praca pełną parą Bardzo fajnie wyglądają te ilości brunery w połączeniu z innymi kwiatuszkami. A ta kalina pamiętasz może co to za odmiana


Brunera fajna byłaby też z konwaliami. Z paprociami. Fajne są takie leśne klimaty.

Kalina Burkwooda na pewno.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
hanka_andrus 23:00, 08 maj 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pszczelarnia napisał(a)


Haniu, poślę Ci z radością.


Miło mi będzie, Ewuniu, jak dostanę od Ciebie kilka tych uroczych kwiatków.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gosiek33 07:01, 09 maj 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jak zwykle urokliwie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
bdan 07:51, 09 maj 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Pszczelarnia napisał(a)


Mam plan w tym roku ogrodowo odpoczywać.

Plan pięcioletni prawie wykonany. Mam jeszcze takie tulipany na powstającej rabacie.








Jakoś nie mogę uwierzyć, że da się do takiego etapu dojść, więc to chyba głównie z naciskiem na słowo plan.
Ja u siebie stwierdzam, że nie dajemy rady po powrocie z pracy ogarnąć ogrodu, czasu mało, gdzie nie popatrzę tam robota
07_Rene 12:29, 09 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Po tak pracowitym u Ciebie przedwiośniu i wiośnie letni odpoczynek Ci się jak najbardziej należy. Życzę Ci, aby Twoje plany udało się zrealizować. Choć nie do końca w nie wierzę, bo niepokorni ogrodnicy odpoczywają pracując

Pszczelarnia napisał(a)
I kalina z różanecznikiem i porzeczką krwistą (próby posadzenia kolejnej na razie nieudane - nornice ją zjadły)





Cudowny ten kadr.
Niby 3 różne krzewy, a jakże pasują do siebie. Ja bałam się efektu misz-maszu i trzy rododendrony posadziłam obok siebie. A mogło być tak pięknie....
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies