Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

Gardenarium 11:04, 11 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
anka napisał(a)
pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie! Danusiu za swoje zasługi w upiększaniu i udoskonalaniu otoczenia powinnaś dostać medal


Napiszcie w takim razie do Agencji Promocji Zieleni prozielen@zszp.pl - oni wręczają laury na wystawie "Zieleń to Życie". Może ktoś zauważy Ogrodowisko

Jednak będę to nieustannie powtarzać - nie czekam na nagrody, nagrodą jest dla mnie Wasza radość i mobilizacja do działania we własnych ogrodach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ana_art 11:17, 11 paź 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
gardenarium napisał(a)

Fajnie pracuje się z optymistami


U nas wszyscy to optymiści z natury. Nie ma trudności, których by się nie dało pokonać.
No może... ja czasem jestem bardziej pesymistką i Grzesio - wrodzony pesymista.. ale dajemy radę.
Ale jako szefowa mam bardzo niewdzięczną rolę. Widzę to, co widzi inwwestor - muszę wychwytywać błędy. Wychodzę z założenia, że jeśli widzę, że coś jest krzywo, źle, nie tak - to inwestor także zauważy i trzeba będzie poprawiać. Dlatego muszę się czepiać i pokazywać, co poprawić, zanim zobaczy inwestor.


Jednak ogólny wynik jest taki


oooo to widzę że masz wiele współnego z moim M
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gardenarium 11:23, 11 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bociek 11:44, 11 paź 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Danusiu,

Kolejny cudowny ogrod wyszedl spod Twoich rak.

Wybitnie utalentowana Bestia

Kazdy ogrod ma swoj urok, ale modernistyczne i uporzadkowane klimaty to jest to co osobiscie lubie najbardziej.
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
anula_wn 11:49, 11 paź 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
a ja sobie myślę, że każdy chciałby, aby TAKA EKIPA robiła mu ogród! pełen profesjonalizm !!! chylę czoła odkąd zamieszkałam obok, nieświadoma swego szczęścia tacy ludzie przywracają wiarę w człowieka w ogóle ! i w firmy (które tak często zawodzą, niestety...)
a ogród przepiękny ! nie zazdroszczę, podziwiam i uczę się nieustannie od najlepszych !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anka 11:59, 11 paź 2011

Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 127
gardenarium napisał(a)

pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie! Danusiu za swoje zasługi w upiększaniu i udoskonalaniu otoczenia powinnaś dostać medal


Napiszcie w takim razie do Agencji Promocji Zieleni prozielen@zszp.pl - oni wręczają laury na wystawie "Zieleń to Życie". Może ktoś zauważy Ogrodowisko

Jednak będę to nieustannie powtarzać - nie czekam na nagrody, nagrodą jest dla mnie Wasza radość i mobilizacja do działania we własnych ogrodach.


Danusiu musisz przyznać, że radości i mobilizacji na tym forum nie brakuje. Do Agencji Promocji Zieleni też napiszemy, a co!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1060-ogrodek-do-przerobek
Kaisia 12:31, 11 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
gardenarium napisał(a)


Napiszcie w takim razie do Agencji Promocji Zieleni prozielen@zszp.pl - oni wręczają laury na wystawie "Zieleń to Życie". Może ktoś zauważy Ogrodowisko

Jednak będę to nieustannie powtarzać - nie czekam na nagrody, nagrodą jest dla mnie Wasza radość i mobilizacja do działania we własnych ogrodach.


Danusiu dziś napiszę po pracy muszę to tylko sobie w głowie ułożyć, myślę że na pewno wielu z nas to uczyni.

Ogrodowisko jest czymś wielkim i oczywiście nieocenionym, zobacz ile osób przybywa z dnia na dzień, już nie tylko czytają, ale aktywnie się udzielają. Tworzą swoje ogrody, a Ty zawsze każdego wspierasz i służysz radą, czasem się zastanawiam czy jesteś na pewno jedna

Miło każdemu z nas patrzeć jak powstają Twoje Piękne Ogrody, nie miałam wcześniej możliwości bo każdy ukrywa taką wiedzę, a Ty dzielisz się nią z nami i to jest super.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
grazka 12:32, 11 paź 2011


Dołączył: 29 sie 2011
Posty: 39
przepiękny ogród, zapewne gdyby nie finanse to wszyscy ustawili by się w kolejce czekając kiedy u niego powstanie taki piękny ogród stworzony przez profesjonalistów. Niestety wraz z budową domu kończą się środki finansowe i ogród zostaje na drugim planie, a szkoda. Miło by było patrzeć codziennie na takie dzieło. Ja na przemian zapalam się do zmian, chcę coś skopiować z zobaczonych realizacji projektu a za chwilę jestem załamana , bo jest to wszystko nie takie jak widzę u Ciebie Danusiu. Masz talent i tego Ci bardzo zazdroszczę. Wszystko jest WSPANIAŁE.
____________________
Grażka- Ogród Grażki
Gardenarium 12:44, 11 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kaisia napisał(a)



Napiszcie w takim razie do Agencji Promocji Zieleni prozielen@zszp.pl - oni wręczają laury na wystawie "Zieleń to Życie". Może ktoś zauważy Ogrodowisko

Jednak będę to nieustannie powtarzać - nie czekam na nagrody, nagrodą jest dla mnie Wasza radość i mobilizacja do działania we własnych ogrodach.


Danusiu dziś napiszę po pracy muszę to tylko sobie w głowie ułożyć, myślę że na pewno wielu z nas to uczyni.

Ogrodowisko jest czymś wielkim i oczywiście nieocenionym, zobacz ile osób przybywa z dnia na dzień, już nie tylko czytają, ale aktywnie się udzielają. Tworzą swoje ogrody, a Ty zawsze każdego wspierasz i służysz radą, czasem się zastanawiam czy jesteś na pewno jedna

Miło każdemu z nas patrzeć jak powstają Twoje Piękne Ogrody, nie miałam wcześniej możliwości bo każdy ukrywa taką wiedzę, a Ty dzielisz się nią z nami i to jest super.


Kaisiu, jestem na pewno jedna, nie mam sobowtóra i sama piszę wszystko, oprocz tego co jest oczywiście autorsko podpisane przez innych
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:48, 11 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
grazka napisał(a)
przepiękny ogród, zapewne gdyby nie finanse to wszyscy ustawili by się w kolejce czekając kiedy u niego powstanie taki piękny ogród stworzony przez profesjonalistów. Niestety wraz z budową domu kończą się środki finansowe i ogród zostaje na drugim planie, a szkoda. Miło by było patrzeć codziennie na takie dzieło. Ja na przemian zapalam się do zmian, chcę coś skopiować z zobaczonych realizacji projektu a za chwilę jestem załamana , bo jest to wszystko nie takie jak widzę u Ciebie Danusiu. Masz talent i tego Ci bardzo zazdroszczę. Wszystko jest WSPANIAŁE.


Grażko, widzę że masz "rzut beretem" ode mnie Zapraszam więc przy okazji "bycia" w Jankach
Tel. podam na PW
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies