Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

lenka 13:01, 11 paź 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
gardenarium napisał(a)






Marzę aby kiedyś móc się przechadzać gołymi stopami po takim dywanie.......ech......................
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
abiko 13:05, 11 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
oj święte słowa Danusiu ogród z lustrem bajka dzięki Twoim relacjom wiem co powinnam zrobić u siebie, aby choć w 1% zbliżyć się do ideału jak na razie bez skutku..;(
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
iwona100na 13:07, 11 paź 2011


Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 271
przeczytałam i obejrzałam wszystko od "deski do deski" efekt ogrodu niesamowity
Podziwiam za wycięcie trawnika w "kamieniach" to dopiero musiała być dłubanina.

Prawdziwy ogród marzeń
Cudowny
____________________
Iwona - Ogród amatora - proszę o pomoc
Kaisia 13:12, 11 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Danusiu, oczywiście wiem, że to Ty sama.
Podziwiam Cię za to ze potrafisz znaleźć czas na te wszystkie pytania i jeszcze podsyłasz wiele inspiracji.

Ten Ogród jest również inspiracją dla wielu z Nas. Każdy tutaj coś dla siebie znajdzie.
Trawniczek już wykończył rabaty, jeszcze tylko ogrodzenie, lustro, frontowa część i będzie kolejna perełka.
Właściciele to szczęściarze.
Ja już czekam na kolejną realizację, tą bez trawnika.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
grazka 13:21, 11 paź 2011


Dołączył: 29 sie 2011
Posty: 39
bardzo się cieszę, jeśli tylko będzie można kiedyś podejrzeć na własne oczy takie piękności. Jestem prawie codziennie w Twoich okolicach więc tylko jedno słowo.
____________________
Grażka- Ogród Grażki
Gardenarium 13:24, 11 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam jeszcze inną w zanadrzu, ultrasupernowoczesny, czarny dom, kostka - jak bunkier i supernowoczesny ogród





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:28, 11 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Teraz lecę doglądnąć ogrodu i porobić zdjęcia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
justi 13:56, 11 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
No ja też czekam na ten ultranowoczesny. Interesują mnie te klimaty, chociaz takiego domu nowoczesnego nie mam....... jeszcze, hehe, ....marzenia jak na razie
Danusiu czy będzie podobna fotorelacja jak w ogrodzie z lustrem?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
lenka 14:30, 11 paź 2011


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Ale byłoby super gdyby z ultrasupernowoczesnego też była taka fotorelacja
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
malkul 15:23, 11 paź 2011


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Danusiu - tez się melduję że przejrzałam cały wątek. Pieknie, ale nie ukrywam że na ten supernowoczesny ogród przy ultrasupernowoczesnym domu czekam z niecierpliwoscią.
Wierze że znajdę dla siebie mnóstwo inspiracji.
Szczerze mówiąc to ja ostatnio opadłam z sił troche (razem z synkiem chorujemy) a na dodatek mam tyle pracy że doba za krótka. mój projekt leży odłogiem i czeka. ale nie wątp we mnie Kochana wróce jak mi sie obluzuje. Pierwszaą rabatkę-przedogródek juz mam zaplanowayny-jest w moim wątku. nie wiem czy widziałaś i co o tym myslisz? A nad resztą siądę jeszcze. Kiedy będziesz realizowała ten supernowoczesny ogród? Wiesz tak sobie jeszcze yslę , że w sieci jest bradzo mało takich realizacji pokazanych i o ile jeszcze realziację takich kolorowych ogrodów mozna znaleźć w necie o tyle juz modern to nietsety nie ma. tym bardziej czekam na Twoją. Ja z moich wypocin tez będę pokazywała. Wiem że Ci nie dorównam ani w jednej bilionowej sryljonowej ale co tam.Wyjdzie jak wyjdzie, dla mnie będzie i tak pieknie. bo moje.
Ależ się rozpisłam sorki hihihihi

____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies