Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

waska 08:17, 22 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Domi napisał(a)

Witam z rana


Dzień dobry Już odpowiadam na Twoje pytanie dot. robienia zdjęć: czasem przycinam fotki, zwłaszcza zdjęcia obiketów będących w ruchu. "Pszczoły" były wycinane z większej całości i powiększane. Kiedy obiekt jest w ruchu trzeba skupić się na ostrym uchwyceniu go i nie ma czasu na fajne kadrowanie. Zdjęć roślin i ogrodu raczej nie przycinam (lub nieznacznie), staram się od razu kadrować w docelowy sposób.


chyle głowę
No masz oko
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Madzenka 08:22, 22 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi napisał(a)

Domi do Cienie to aż strach zaglądać bo człowiek doła łapie .... Z myślą że nigdy się do ideału nie zbliżymy....
Twoja Wiśnia amanogawa taka rozgałęziona od posadzenia jest czy Ty ją jakimś tajemnym sposobem zagęszczałaś ??? Przeważnie są na jakimś pniu szczepione?


Marzenko, nie rozśmieszaj mnie: ideał jest jeden i zwą go bukszpanowym. Ty już masz cudowny ogród, a jesteś dopiero na etapie zakładania. Jeśli chodzi o wiśnię, ona wyrasta wieloma pędami prawie z gruntu i sama z siebie zagęszcza się z roku na rok. Nie tnę jej. Jedyne, co musiałam zrobić, to przywiązać ją do palika, bo bałam się, że wiatr ją połamie.

Dominiko dziękuję za info o wisni. Ja mam ich 3 sztuki ale są młodziutkie i czekam na pierwsze kwitnienie. Mimo, że były posadzone wiosna ubiegłego roku to jeszcze nie kwitły. Ale jak mi coś poniżej miejsca szczepienia wyrasta to wycinam bo to dziczki. Widocznie u Ciebie nie jest szczepiona i pewnie pięknie kwitnie od samego dołu. Oj czekam teraz na zdjęcia Twojej wisienki.
Zainspirowałaś mnie do wymiany lampy na tarasie i dociągniecia oświetlenia do gabionów.... M już wzycha ....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ola 10:31, 22 kwi 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Domi, kocham Cię za te zdjęcia!!!
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
waska 12:10, 22 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Dominiko w porównaniu z toba raczkuje ale zapraszam na zdjecia --- to przez Ciebie
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Joanka 18:38, 22 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Wow..... Twoje zdjęcia jak zwykle powalające.
Mistrzostwo świata
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
ania_wesola 09:53, 23 kwi 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Jak zwykle uroczo u Ciebie!
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Domi 11:55, 23 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Dziękuję Dziewczyny! Idę robić nowe zdjęcia, bo tulipany Tarda wystartowały.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
arcobaleno 13:10, 23 kwi 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Domi - z niecierpliwością czekam na następną porcję zdjęć - uwielbiam je oglądać !
I wiesz co - przyjrzałam się Twojemu projektowi ogrodu i mamy bardzo podobny układ (tyle, że ja rabaty na obrzeżach mam skarpowe) i Twoja huśtawka w rogu mnie natchnęła i też chcę sobie zrobić taki kącik Będę wdzięczna za zdjęcia z tego miejsca
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Eve 13:12, 23 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Dominiko, świetne zdjęcia robisz! Te łany tulipanów są rewelacyjne
____________________
ogród Ewy
Domi 13:12, 23 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies