Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Wieloszka 08:11, 24 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Kącik z huśtawką robi furrorę - nic dziwnego, jest taki uroczy, że wszyscy chcą go mieć, jak Danusiowe ciurkadełka i kulki bukszpanowe
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Domi 09:41, 24 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Wieloszka napisał(a)
Kącik z huśtawką robi furrorę - nic dziwnego, jest taki uroczy, że wszyscy chcą go mieć, jak Danusiowe ciurkadełka i kulki bukszpanowe


No właśnie widzę. Na poczatku chcieliśmy zrobić w miejscu tego kącika z huśtawką altankę. Ponieważ obawiałam się, że dym z grilla węglowego będzie leciał do wnętrza domu, chciałam odsunąć miejsce dla niego jak najdalej od okien, w kąt ogrodu. W projekcie ogrodu pojawił się więc ekran z cisa i zostało wolne miejsce bez roślin pod przyszłą altankę. No ale w końcu kupilśmy grilla gazowego, więc już nie było potrzeby uciekania z grillem z tarasu i zrobiliśmy kącik grillowy pod ścianą domu, blisko kuchni, zeby nie trzeba było nosić talerzy przez cały ogród. No i tak został nam pusty placyk w kącie ogrodu, bo altanki już nie chciałam mieć. Huśtawka najpierw stała przez rok przy tarasie, ale jak ją przestawiliśmy tam, gdzie stoi teraz, to już tak została. Później dorobiliśmy placyk z kostki, żeby było stabilnie, dosadziliśmy wiąza, w zeszłym roku dorobiłam obwódkę z bukszpanu, M. dołożył dwie latarenki, wysypał żwirek, no i jest, jak jest.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Lena 12:24, 24 kwi 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Dominko,podnosisz mnie na duchu,że kiedyś doczekam się takiej obwódki bukszpanowej - mam posadzoną a paru miejscach i czekam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Domi 08:28, 25 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Z tymi moimi bukszpanami na obwódkę był czad: zamówiłam je przez internet, ale pojechałam odebrać osobiście. Wracaliśmy akurat z Helu z wakacji i trochę zboczyliśmy z trasy. Jak Pan Sprzedawca usłyszał, że jadę po nie osobiście, wykopał największe i najładniejsze. No i przez to nie chciały nam się zmieścić do auta. Pierwotnie miały to być 3 kartony, a finalnie mieliśmy auto wypakowane po sufit, bagażnik i drzwi zamykane kolanem na siłę, sadzonki pod siedzeniem kierowcy, pod moimi nogami i trzeba było prać całą tapicerkę, myć całe auto w środku.Ja byłam przeszczęśliwa, że takie duże te bukszpany za tak niską cenę, a M. był tak zły, że przestał się do mnie odzywać. Pan chciał nam dorzucić gratis jeszcze 50 szt, ale już nie mieliśmy ich gdzie wcisnąć M. już nie chciał nawet o żadnym gratisie słyszeć. No każdy chciał dobrze
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
sylllwia 08:36, 25 kwi 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Fajną przygodę mieliście z tymi bukszpanami, szkoda że gratisy przepadły
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
monitka 08:48, 25 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dominiko niezła przygoda z tymi bukszpanami no i bardzo sympatyczny Pan sprzedawca
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Domi 09:13, 25 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
No, sprzedawca godny polecenia.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Sebek 09:42, 25 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kącik z huśtawką super - a przygoda jeszcze lepsza
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 09:43, 25 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajna opowieść ale nie rozumiem postawy M

Ja bym chyba bagażnik dokupiła żeby gratisy zabrać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Linka 10:02, 25 kwi 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Dominiko ja też planuję u siebie podobny placyk tylko pod stół i ławki. Zainspirowałaś mnie
Powiedz mi jak jest wykonany Twój placyk, utwardzony jest dodatkowo pod kamieniem? czym? Podoba mi się komień tylko nie wiem jaka by była stabilność mebli na takiej podsypce
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies