Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 09:33, 27 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Ewo, Sebku, dziękuję, choć jeszcze trochę muszę poczekać, żeby te gratulacje były zasłużone.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
monitka 09:45, 27 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dominiko i ty siedzisz cichutko z TAKĄ informacją! Gratulacje i trzymam kciuki za szczęśliwy finał


Baardzo Ci dziękuję za opis rabaty
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
waska 14:30, 27 kwi 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
o ja Dominiko pewnie już ciężko co?
wiesz ją taka nowa więc pytam wprost pierwsza dzidzia ?
ale fajnie nowy baczek
a mogę spytać chłopczyk czy dziewczynka ? wiesz js tak jeszcze na świeżo Krzyś zaczął 8 miesiąc.

sciaskam
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Milka 14:44, 27 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Domi napisał(a)
Leno, anetanko, anulu_wn, elizo3, noemi, Marzenko, Irenko, Pszczelarnio i pozostali Drodzy Odwiedzający mój watek:
t
ylko swiadomość, że oglądacie moje zdjęcia, że zaglądacie do mojego watku w oczekiwaniu na nie, zmusza mnie do gimastyki z apratem, ponieważ za 2 tygodnie mam termin porodu i nie wiem ile jeszcze pociągnę Dzięki za motywację do ruchu na świeżym powietrzu!
Mam nadzieję, że uda mi się zrobić zdjęcia wszystkich posadzonych tulipanów, żeby mogły być inspiracją lub antyinspiracją dla Was na przyszły sezon.


Dominiko, gratulacje!!! Niech bąbelek szczęśliwie przyjdzie na świat, a juz w takim ogrodzie będzie mu doskonale
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zielona11 14:46, 27 kwi 2012

Dołączył: 01 kwi 2011
Posty: 174
W ogóle nie będę oryginalna. Ale co mi tam - cudowne otoczenie dla rozwoju estetycznego Nowego Obywatela Przepiękne, czarujące miejsce. Gratuluję!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka - Mój księżycowy krajobraz
Domi 15:47, 27 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
monitka napisał(a)
Dominiko i ty siedzisz cichutko z TAKĄ informacją! Gratulacje i trzymam kciuki za szczęśliwy finał


Baardzo Ci dziękuję za opis rabaty


Dzięki i nie ma za co! No siedzę cicho, bo nie mogę zbytnio szaleć...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 15:56, 27 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
waska napisał(a)
o ja Dominiko pewnie już ciężko co?
wiesz ją taka nowa więc pytam wprost pierwsza dzidzia ?
ale fajnie nowy baczek
a mogę spytać chłopczyk czy dziewczynka ? wiesz js tak jeszcze na świeżo Krzyś zaczął 8 miesiąc.

sciaskam

Trochę mi ciężko, ale i tak zaliczyłam wczoraj centrum ogrodnicze i kupiłam 20 żurawek. Będę je dziś sadzić... Tak, to moje pierwsze dziecko-córeczka. Znajdujesz czas na sprawy ogródkowe przy takim małym dziecku? To mnie teraz najbardziej martwi, bo mam jeszcze tyyyyyyle do zrobienia...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 16:04, 27 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Irenko i Agnieszko "zielona11", ściskam Was dziewczyny mocno! Moje zielone otoczenie niestety uległo wczoraj nieodwracalnej zmianie. Otóż Pani Sąsiadka wpełzła pod jeden z 4 ogromniastych świerków rosnących na Jej działce i ogoliła go od dołu. Ekran z cisa za huśtawką siegał do tych świerków, później one robiły zieloną ścianę, a za nimi szły dalej moje serby do dwóch kolejnych wielkich świerków Pani Sąsiadki. W ten sposób miałam w miarę gęsty zielony płot. A teraz zielona ściana ma wielką dziurę za klonem palmowym, przez którą widać łąkę, a i jakieś dolne ludzkie partie ciała się widuje. Muszę czymś tę dziurę załatać!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
mira 16:13, 27 kwi 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Dominiko - pozdrawiam Cię i trzmam kciuki i czekamy na wieści

radę dasz z wszystkim na pewno - a sąsiadka ma chyba jakiś problem - ludzie są różni co zrobić - obmyślisz coś - miej się dobrze

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 17:26, 27 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To jestem ciekawa, co wymyślisz dbaj o siebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies