Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Madzenka 08:51, 28 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi napisał(a)
Dziękuję za info. Pytam, bo rozważamy z M. wymianę kostki na inną kiedyś, kiedyś w dalekiej przyszłości, bo ta, co mamy strasznie przerasta mchem i wygląda jak w starym zamku, co nam nieszczególnie pasuje. A ten Wasz bruk wygląda bardzo fajnie i można go położyć "na ciasno", no i kolorystyka ładna.


Dominiko pozowoliłam sobie przekleić Twój post od Moniki z pytaniem.

Domi czy próbowałaś ten mech myjka cisnieniową usunąć? Chyba będę miala ten sam problem ... A bruk Moniki wygląda świetnie. Och jakby do moich szarości pasował szkoda, ze Moniko tak późno go układałaś
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 12:57, 28 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Domi napisał(a)
Irenko, Zbyszku, sosenki mają też swoje wady: trzeba je czesać ze starych żółtych igieł.Varellka jest jednak na tyle gęsta, że te igły spadają w głąb korony lub są trzymane na starym miejscu przez nowe igły i łatwo można je palcami "wygrabiać".



Z tymi igłami jest pracy, co roku kilka taczek zgrabiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ania_wesola 14:12, 28 kwi 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Gratuluję i ja przyszłych narodzin córeczki i życzę szczęśliwego szybkiego rozwiązania)
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
noemi 15:42, 28 kwi 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Domi napisał(a)


Gratulacje Może zbiegniemy się z terminami Przepiękne zdjęcia. Znowu pod hasłem "Ogród Dominiki" zanotowałam następną roślinkę, którą chciałabym mieć u siebie: Irysy Poza tym bardzo zazdroszczę Ci tej żurawki Citronelle, bo w mojej okolicy nie mogę jej upolować a potrzebuję 20 szt Oszczędzaj się i jeszcze przez chciaż kilka dni dawkuj nam fotograficznie Twój piękny ogród, bo potem przez jakiś czas będziemy stęsknieni i będzie do czego wracać


Dziękuję bardzo. Wzajemnie Moniko! Tak sobie pomyślałam, że jak ktoś Cię zapyta ile lat ma Twój ogród, odpowiedź będzie prosta i nie będziesz musiała długo myśleć: Twoje roślinki będą rosły razem z młodszym dzieckiem.
Jak zobaczyłam tę żurawkę, od razu wzięłam wszystkie, jakie były. U mnie też rzadko można ją gdzieś spotkać. Mój M. nie lubi żurawek, nazywa je kapustami, przez co musiałam pozbyć się wszystkich bordowych, ale te limonkowe musiał zaakaceptować, nie miał wyjścia... Wie, że nie może mnie denerwować...


Domi gratuluję i trzymam kciuki za Was dziewczyny ... co do żurawek , mam to samo z M. twierdzi ,że to sałata i bez sensu, szkoda miejsca na coś takiego walczę z nim ciągle w tym temacie
____________________
ogród magdalenka
Domi 22:17, 28 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzena2007 napisał(a)


Domi czy próbowałaś ten mech myjka cisnieniową usunąć? Chyba będę miala ten sam problem ... A bruk Moniki wygląda świetnie. Och jakby do moich szarości pasował szkoda, ze Moniko tak późno go układałaś


Próbowałam, ale spoina wypłukuje się. Ja mam tę kostkę źle położoną, więc myjka u mnie odpada.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 22:18, 28 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
irena_milek napisał(a)

Irenko, Zbyszku, sosenki mają też swoje wady: trzeba je czesać ze starych żółtych igieł.Varellka jest jednak na tyle gęsta, że te igły spadają w głąb korony lub są trzymane na starym miejscu przez nowe igły i łatwo można je palcami "wygrabiać".



Z tymi igłami jest pracy, co roku kilka taczek zgrabiam


No to znasz Irenko temat
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 22:20, 28 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Aniu_wesoła, serdecznie dzięki.
Noemi, identycznie jest u mnie. Bordowe wszystkie wyleciały, a dziś dostałam propozycję by oddać te nowe....Mamie.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 22:41, 28 kwi 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
W słońcu:

W cieniu:
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Sebek 22:51, 28 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
znów się zachwycam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 22:52, 28 kwi 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
oj te zdjęcia są BOSKIE
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies