Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Joanka 14:11, 16 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Domi...... CUDOWNIE....... nic innego nie przychodzi mi do głowy....
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
barbara_kraj... 16:45, 16 paź 2011


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Z wiąza "Camperdownii" bedziesz miala Moniko prawdziwą radość. Widziałam dwudziestoletniego, był przepiękny, rozłożysty. Prawdziwie wielki parasol!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
noemi 17:22, 16 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Piękny ogród i piękne zdjęcia

marzę o takim ogrodzie

pozdrawiam.
____________________
ogród magdalenka
Agacia 20:49, 16 paź 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Dominika, całe szczęście, że zdecydowałaś się pokazać swój ogród. Dla takiego kompletnego laika jak ja, który mieszka na osiedlu, gdzie po prostu nie ma jakkolwiek zaprojektowanych ogrodów to jest okno na świat Zanim trafiłam na Ogrodowisko w ogóle nie wiedziałam, że takie ogrody mogą w Polsce istnieć. Podobne zdjęcia widziałam tylko na reprintach w książkach o ogrodnictwie. A tu proszę, da się i to z wielkim powodzeniem! Piękne, gustowne kompozycje! Aż dech zapiera!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
olga 22:48, 16 paź 2011


Dołączył: 25 wrz 2011
Posty: 14
Domi, niesamowity ogród, piękny o każdej porze roku
A zdjęcia rewelacyjne, tak jak pisze Agacia – jak z książek o ogrodnictwie.
Gratuluję
____________________
Jak stworzyć ogród na 3000 m2 pola :)
Domi 07:15, 19 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Dziękuję wszystkim odwiedzającym za miłe wpisy. "Wciągnęło" mnie na kilka dni sadzenie tulipanów. Pogoda taka ładna, że każdą wolną chwilę spędzam w ogrodzie.

Do Ewyglen: ta część ogrodu, gdzie zrobione są nasadzenia ma 1300m2 wraz z domem. Ponieważ mamy tę wewnętrzną drogę od frontu i dosyć duży taras, ogródek wcale nie jest taki duży. Nie mam już miejsca na nowe nasadzenia, muszę przerabiać to, co jest.
Bożeno_72, Aniu_lastowska, Noemi, Agaciu, Olgo, jak miło, że doceniacie moje drugie wielkie hobby: fotografię. Nie sądziłam, że przyda się w ogrodzie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 07:22, 19 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
gardenarium napisał(a)
A mówiłam, że wzbudzisz wiele emocji


Miałaś Danusiu rację Masz nie tylko talent do projektowania ogrodów, ale też coś jak ogrodowy radar
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 08:56, 19 paź 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Te emocje, o których pisze Danusia, o mało nie przyprawią o zawał serca. To byłaby zbrodnia dla wszystkich ogrodowiskomaniaków, gdybyś nie pokazała Swojego ogrodu!!!
Szczerze mówiąc obstawiałam, że fotografią zajmujesz się zawodowo, a nie hobbystycznie
Pozdrawiam raz jeszcze
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
marzena 09:47, 19 paź 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Witaj Dominiko !
właśnie oglądnęłam, po raz pierwszy ...( dopiero teraz do Ciebie trafiłam... ) Twój przepięknie skomponowany ogród, świetnie wykonany/prowadzony i fantastycznie fotografowany
jestem zauroczona nim !
bardzo podobają mi się trawy w różnych zestawieniach, są one jakby 'dodatkami' do innych roślin ale świetnie podkreślając ich urodę, same stanowią często centralny punkt kompozycji ...
och, teraz będę na bieżąco obserwować co się dzieje u Ciebie
____________________
marzena O....!
Domi 10:04, 19 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzenko, dziękuję za odwiedziny. Bywaj u mnie, bo dzięki wizytom i opiniom innych ogrodników można zyskać trochę dystansu do swoich m2. No i jak to miło, gdy ktoś przyjdzie w odwiedziny
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies