Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

waska 21:36, 08 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Gdybyś miała czas prosilabym żebyś "dodała" rośliny do tego co już mam żebyś "przyprawila " go idę jeszcze raz oglądać
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Domi 21:49, 08 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Lena napisał(a)
Domi bardzo pięknie
Masz gigantyczne bukszpany i różaneczniki - moje marzenie...
Biała kora brzózek zachwycająca i fajnie się odbija na tle zielenie - no ale o to przecież chodziło
Podziwiam cie za perfekcyjność w dbaniu o ogród - to widać!!!


Łojejej!Lejesz miód na moje zagonione i zdyszane serce. Zawsze to powtarzam, że tylko Wy tutaj jesteście w stanie docenić ciężką pracę w ogrodzie, bo z własnego doświadczenia wiecie ile jest roboty przy utrzymaniu ogrodu w porządnym stanie.
Gdzieś mam fotkę tych kulek tuż po zakupie i wsadzeniu do gruntu (jak znajdę, to wkleję): kupiłam 6 bukszpanów o kształcie ziemniaka, ale w dobrej cenie. Dopiero po roku udało mi się je wyprowadzić na prostą, tzn. na krzywą A brzózki...hmm...pnie faktycznie wyglądają ładnie z cisami w tle, ale to jedyna zaleta tej kompozycji, bo korony zlewają się z koroną wielkiej brzozy Pani Sąsiadki i w ogóle ich nie widać.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 21:51, 08 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
waska napisał(a)
Na a ja zachwycona jak zawsze nie mogę się nadziwić że to taki młody ogród achhh

Młody jak młody: 4 lata na jesień mu stukną.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
waska 21:54, 08 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Domi napisał(a)

Na a ja zachwycona jak zawsze nie mogę się nadziwić że to taki młody ogród achhh

Młody jak młody: 4 lata na jesień mu stukną.


mojemu dwa i nic w nim nie ma ale nie wiem czy czytalas znalazłam szkółkę z różnicą cen 50% oj po roczku zaszaleje już robię sobie listę
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Domi 21:55, 08 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agata_chroscicka napisał(a)
Domi, a ta trawka świecąca na niebiesko to kostrzewa glauca? Zachwyty jak zwykle dołączam

Tak, to kostrzewa sina odmiana "Elijah blue" wsadzona w tym roku. Miałam już wcześniej w tym miejscu bardziej zwarte kostrzewy sine innej odmiany, ale wymarzły tej zimy po 3 latach dobrego zimowania.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agata_chrosc... 21:56, 08 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Domi napisał(a)

Domi, a ta trawka świecąca na niebiesko to kostrzewa glauca? Zachwyty jak zwykle dołączam

Tak, to kostrzewa sina odmiana "Elijah blue" wsadzona w tym roku. Miałam już wcześniej w tym miejscu bardziej zwarte kostrzewy sine innej odmiany, ale wymarzły tej zimy po 3 latach dobrego zimowania.


dzięki! Ta zima to niezłe spustoszenie zrobiła. ALe takie małe kępki tez mają swój urok
____________________
ogród w Holandi
Domi 21:57, 08 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
reni napisał(a)
Jaki wypielęgnowany

Staram się, staram! A miejsc, które nie są wypielęgnowane nie pokazuję
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 22:00, 08 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pwl napisał(a)


Cześć Domi, jak zawsze takie widoki zaparły mi dech! C-U-D-O-W-N-I-E !!!! Po prostu nie
rozumiem jak można mieć tak pięknie w ogrodzie?! Rany... Zazdraszczam pozytywnie hehe


____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agniecha973 22:31, 08 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
No właśnie, ja też nie rozumiem Dzięki Pwl, za wyrażenie moich emocji. Nie umiałam ich nazwać.
Też pozdrawiam.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Domi 07:55, 09 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Pwl napisał(a)


Wykończyłaś mnie tymi zdjęciami... ufffff piękne.. Najbardziej "oprócz całości" hhaha podobają mi się kulki pod serbem

Planuję upchnąć tam jeszcze kilka kulek, ale najpierw muszę zdecydować czy będą różnej wielkości, czy też dużo małych w rzędzie z przodu, ale w jednym rozmiarze.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies