Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 07:57, 09 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
magos napisał(a)
Przepieknie!Ale masz talent!


Gosiu, wygląd mojego ogrodu w dużej mierze zawdzięczam Pani Projektantce.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 08:02, 09 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
noemi napisał(a)
Domi CUDOWNIE wygląda Twój ogród ... ach te kule ... robią niesamowity efekt na rabatach ... bardzo zdolny fryzjer z Ciebie


Zgadzam się z Tobą co do efektu, jaki robią te kule. Ja też najbardziej lubię wgapiać się w te kulki za oknem, no i od drugiej strony domu na te kulki wkoło płaczącej brzozy. Patrzę sobie rano na różne części mojego ogrodu, ale jak spojrzę na te wszystkie kule zawsze nachodzi mnie myśl: no to wygląda dobrze. Z innymi roślinami tak nie mam. Dlatego będzie ich więcej i więcej...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 08:04, 09 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Sebek napisał(a)
Jak zwykle perfekcyjnie wszystko wygląda!


Dzięki Seba!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 08:09, 09 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Ana napisał(a)




Domi, przepiękny zakątek - bardzo podobny zaplanowałam koło tarasu - kulkowanie będzie (u mnie w mniejszej wersji niestety)

A co za drzewko rośnie w kulkach? Miłorząb, wiąz??


Kule szybko rosną. Moje już zaczęły się stykać i muszę je mocno redukować. Nawet się nie zorientujesz jak Twoje kulki urosną takie wielkie.
To drzewko to magnolia, ale ona nie jest wsadzona między kulkami, tylko dużo dalej obok huśtawki. To tylko na zdjęciu tak się wszystko na siebie ponakładało. Tuż za kulkami mam klona palmowego na patyku, ale on znowu schował się za tą sosną po lewej stronie kulek.
Ta magnolia rośnie sobie tutaj (na fotce na środku zdjęcia):
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
kwiatholandii 08:39, 09 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
A mnie najbardziej podoba się to zestawienie kilku kul przy sobie w różnej wielkości. Ja mam taką jedną rabatę, na której chciałabym je tak wsadzić. Narazie jednak nie czas na kule. Ciężko coś ładnego kupić w donicy, a jak już jest to za kilkaset złotych. Dziś wkleję u siebie tą rabatę do zrobienia. Bardzo Cię proszę o pomoc
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Ana 09:44, 09 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Domi - dziękuję za wyjaśnienia - no faktycznie na tej fotce magnolia wyglądała jak wsadzona pomiędzy kule..ja wlaśnie tak planuję w moim mini-zakątku

A te kule tam to tylko bukszpan? czy jeszcze inne kuliste tam są?
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
BEATA_S 09:54, 09 lip 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Dominiko uwielbiam do Ciebie zaglądać!
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Domi 12:41, 09 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzena2007 napisał(a)





Domi, przepiękny zakątek - bardzo podobny zaplanowałam koło tarasu - kulkowanie będzie (u mnie w mniejszej wersji niestety)

A co za drzewko rośnie w kulkach? Miłorząb, wiąz??


Domi te kule w obwódce bukszpanowej są przepiękne!!! Jesteś mistrzem świata w kulkowaniu bukszpanów !!!
Ogród wygląda perfekcyjnie, jakby co najmniej stado ogrodników w nim pracowało a nie świeżutka mama niemowlęcia

Oj Marzenko, nie przesadzaj z tymi pochwałami (ooo, słowo "przesadzaj" bardzo pasuje do tego forum). Jak patrzę na Twoje kanciki to od razu chcę lecieć do ogrodu i moje poprawiać. Na jesień wykancikowałam wszystko, ale za blisko kostki i teraz znów trawa powłaziła na granit i trzeba całą robotę wykonać od nowa!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:42, 09 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
waska napisał(a)
Gdybyś miała czas prosilabym żebyś "dodała" rośliny do tego co już mam żebyś "przyprawila " go idę jeszcze raz oglądać


Postaram się doczytać i coś skrobnąć.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 12:45, 09 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
waska napisał(a)


Na a ja zachwycona jak zawsze nie mogę się nadziwić że to taki młody ogród achhh

Młody jak młody: 4 lata na jesień mu stukną.


mojemu dwa i nic w nim nie ma ale nie wiem czy czytalas znalazłam szkółkę z różnicą cen 50% oj po roczku zaszaleje już robię sobie listę


U mnie po dwóch latach była wciąż straszna nędza. Dopiero w tym roku (4) wszystkie rośliny dostały kopa. O szkółce muszę koniecznie poczytać, bo takie miejsca są na wagę złota.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies