Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 10:18, 10 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Lena napisał(a)
Niezwykły,perfekcyjny,soczysty ......marzenie....wydaję się być takie proste posadzić parę gatunków roślin,trochę drzew - a wszystko otoczyć ramą z bukszpana......tylko TO COŚ okazuje się być trudne


Ta soczystość wynika z porannego oświetlenia. Nie lubię koloru zieleni na fotkach robionych w pełnym słońcu, więc te dwa zdjęcia zrobiłam dziś rano zanim słońce nadało roslinom żółtawy odcień.Przy okazji zmoczyłam nogi poranną rosą. Gdybym teraz pstryknęła fotkę tych kulek, kolory nie byłyby już takie ładne i soczyste.Na poniższym zdjęciu widać wyraźnie różnicę w kolorach roślin będących w cieniu (dół zdjęcia) i w słońcu (góra fotki):
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Enya73 23:14, 10 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witam! Odkryłam u Ciebie kolejny cudowny ogród, do którego z wielką przyjemnością będę zaglądać.
Ja też mieszkam na Górnym Śląsku Pozdrawiam serdecznie sąsiadkę!
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Domi 07:43, 11 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Enya73 napisał(a)
Witam! Odkryłam u Ciebie kolejny cudowny ogród, do którego z wielką przyjemnością będę zaglądać.
Ja też mieszkam na Górnym Śląsku Pozdrawiam serdecznie sąsiadkę!


Witaj Anito! Ja już pospacerowałam po Twoim ogrodzie, bo byłam bardzo ciekawa ogrodu w sąsiednim Bytomiu,ale nie zostawiłam wpisu. Zaraz to nadrobię. Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Lena 07:55, 11 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Domi odnośnie zdjęć - sama też nie robię w słońcu , bo wychodzą okropne ..Najczęściej rano lub "przed deszczem" - wtedy zieleń jest soczysta i rośliny ładnie wyglądają

Na Twoim ostatnim zdjęciu trawa wygląda jakby była szronem pokryta - pięknie - widać że ranny z Ciebie ptaszek
Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
MartaS 08:09, 11 lip 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Dominiko

przyznam się ze zaglądam do Ciebie tak po cichu, ale dziś postanowiłam się ujawnić

coż można napisać kiedy wszystko już zostało powiedziane o twoim ogrodzie

jest piękny- nie to mało powiedziane jest fanatastyczny, bajkowy....

chciałabym w nim codziennie gościć

pozdrawiam
Marta ( wątek projektowy: taka sobie rabatka pod oknem)
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
Enya73 08:52, 11 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Domi napisał(a)

Witam! Odkryłam u Ciebie kolejny cudowny ogród, do którego z wielką przyjemnością będę zaglądać.
Ja też mieszkam na Górnym Śląsku Pozdrawiam serdecznie sąsiadkę!


Witaj Anito! Ja już pospacerowałam po Twoim ogrodzie, bo byłam bardzo ciekawa ogrodu w sąsiednim Bytomiu,ale nie zostawiłam wpisu. Zaraz to nadrobię. Pozdrawiam cieplutko!


Witam ponownie Ale mnie zaintrygowałaś. Jednak nie widzę na mapie ogrodów Twojego ogrodu. Bardzo się cieszę, że jest ktoś z moich okolic.Ja już mieszkam na wylocie z Bytomia i bliżej mam do T.G.
Mam nadzięję, że z czasem dołączy do forum więcej osób z naszych okolic, bo tu tereny też są piękne i powstaje wiele ciekawych ogrodów.

Na pewno jeszcze nie raz do Ciebie się odezwę, bo już mam sto pytań , ale nie wiem czy mogę?

Pozdrowienia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Domi 15:28, 11 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
MartaS napisał(a)
Dominiko

przyznam się ze zaglądam do Ciebie tak po cichu, ale dziś postanowiłam się ujawnić

coż można napisać kiedy wszystko już zostało powiedziane o twoim ogrodzie

jest piękny- nie to mało powiedziane jest fanatastyczny, bajkowy....

chciałabym w nim codziennie gościć

pozdrawiam
Marta ( wątek projektowy: taka sobie rabatka pod oknem)


Witaj Marto, Twoje imię tak mnie zachwyca, że nazwałam tak Córeczkę A bajkowy to mój ogród nie jest ani trochę. Tak się właśnie zastanawiam: czy Oni (czyli Wy) wszyscy poszaleli z tymi zachwytami nad tą moją zieleniną? Porównuję to, co piszecie z tym, co widzę za oknem i nie pasuje mi to do siebie ani trochę. Wychodzi na to, że robię lepsze zdjęcia, niż fotografowane obiekty. Coś z tym muszę zrobić, bo jak ktoś z Was zobaczy mój ogród na żywo, będzie rozczarowanie i zgrzytanie zębów!

Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 15:30, 11 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Lena napisał(a)
Domi odnośnie zdjęć - sama też nie robię w słońcu , bo wychodzą okropne ..Najczęściej rano lub "przed deszczem" - wtedy zieleń jest soczysta i rośliny ładnie wyglądają

Na Twoim ostatnim zdjęciu trawa wygląda jakby była szronem pokryta - pięknie - widać że ranny z Ciebie ptaszek
Pozdrawiam


Leno, na trawie była rosa po nocnym podlewaniu zraszaczami trawnika. Lubię wstać rano i patrzeć na gości: różne ptaki kąpią się w tej rosie.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agniecha973 15:31, 11 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Dominiko, zrób kilka zdjęć jakimś zwykłym kompaktem i ocenimy czy dużo przesadzamy z tymi zachwytami. Myślę, że ogród i tak się obroni, nawet bez lustrzanki.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Domi 15:34, 11 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Enya73 napisał(a)


Witam! Odkryłam u Ciebie kolejny cudowny ogród, do którego z wielką przyjemnością będę zaglądać.
Ja też mieszkam na Górnym Śląsku Pozdrawiam serdecznie sąsiadkę!


Witaj Anito! Ja już pospacerowałam po Twoim ogrodzie, bo byłam bardzo ciekawa ogrodu w sąsiednim Bytomiu,ale nie zostawiłam wpisu. Zaraz to nadrobię. Pozdrawiam cieplutko!


Witam ponownie Ale mnie zaintrygowałaś. Jednak nie widzę na mapie ogrodów Twojego ogrodu. Bardzo się cieszę, że jest ktoś z moich okolic.Ja już mieszkam na wylocie z Bytomia i bliżej mam do T.G.
Mam nadzięję, że z czasem dołączy do forum więcej osób z naszych okolic, bo tu tereny też są piękne i powstaje wiele ciekawych ogrodów.

Na pewno jeszcze nie raz do Ciebie się odezwę, bo już mam sto pytań , ale nie wiem czy mogę?

Pozdrowienia


Jest tu już sporo osób z naszych okolic. Ja też nie mam daleko do T.G. W "Ogrodzie Śląskim" bywam regularnie...Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pytaj śmiało. Jeśli tylko będę umiała Ci pomóc, chętnie pomogę.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies