Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Tess 13:52, 02 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Dominiko, masz piękny ogród
Byłam już tu niejeden raz, ale nie pamiętam,czy cichcem ino, czy się witałam.
Więc na wszelki wypadek przywitam się Najwyżej będzie dwa razy
Witaj, Dominiko

Cudnie w tym Twoim ogrodzie Napatrzeć sie nie mogę, i wychodzić stąd nie chcę...
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Milka 15:24, 02 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dominika, gratuluję 200!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kwiatholandii 08:16, 06 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Co tam u Ciebie Dominika? Pewnie nie masz zupełnie czasu na ogród. Ja niestety nie mam Patrzę przez okno i mnie ....trafia że mam tyle do zrobienia. Buziaki dla Hani
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Domi 21:02, 07 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Dziewczyny, dziękuję za odwiedzinki, życzenia i piękne fotki. Danusiu, te miśki są czadowe
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 21:09, 07 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
kwiatholandii napisał(a)
Co tam u Ciebie Dominika? Pewnie nie masz zupełnie czasu na ogród. Ja niestety nie mam Patrzę przez okno i mnie ....trafia że mam tyle do zrobienia. Buziaki dla Hani


No nie mam zbyt wiele czasu na ogród, ale staram się... Podobnie jak Ty wyglądam przez okno albo spaceruję i dopisuję do listy rzeczy koniecznych do zrobienia wciąż nowe zadania.Ogród zszedł na dalszy plan (chwilowo), bo musiałam umyć okna w całym domu, a mam ich sporo.
Ale...zgodnie z wiosennym postanowieniem, wymieniłam wszystkie wrzosy na wrzosowisku pod cyprysikiem bonsai. Wiosną wyrzuciłam przemarznięte wrzośce i na ich miejsce wsadziłam nowe, a teraz wymieniłam wszystkie wrzosy, bo miałam chaos kolorystyczny i odmianowy.
Zakupy:

Przed:

Po:
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 22:54, 07 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Hortensje dopiero w 4 roku od posadzenia wyglądają imponująco. Dużo dało wiązanie do palików każdego pędu z osobna:
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
nieszka 22:58, 07 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Oj warto było czekać...wyglądają zjawiskowo!
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Sebek 22:58, 07 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Domi napisał(a)

Co tam u Ciebie Dominika? Pewnie nie masz zupełnie czasu na ogród. Ja niestety nie mam Patrzę przez okno i mnie ....trafia że mam tyle do zrobienia. Buziaki dla Hani


No nie mam zbyt wiele czasu na ogród, ale staram się... Podobnie jak Ty wyglądam przez okno albo spaceruję i dopisuję do listy rzeczy koniecznych do zrobienia wciąż nowe zadania.Ogród zszedł na dalszy plan (chwilowo), bo musiałam umyć okna w całym domu, a mam ich sporo.
Ale...zgodnie z wiosennym postanowieniem, wymieniłam wszystkie wrzosy na wrzosowisku pod cyprysikiem bonsai. Wiosną wyrzuciłam przemarznięte wrzośce i na ich miejsce wsadziłam nowe, a teraz wymieniłam wszystkie wrzosy, bo miałam chaos kolorystyczny i odmianowy.
Zakupy:

Przed:

Po:


O jeżuuuuniuuuuuu jak cudnie - ale wiesz, że w przyszłym roku kory już widać nie będzie?

A co ze starymi wrzosami? Zapytał z nadzieją, że nie zostały bezczelnie wywalone ...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 23:00, 07 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
śliczne to nowe wrzosowisko też się zastanawiam nad plamą wrzosową w brzozach
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Domi 23:05, 07 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Ponieważ nie miałam dotąd donic w ogrodzie, a to nieodołączny element stylu ogrodowiskowego, postanowiłam takowe nabyć. Długo szukałam wymarzonych: sześcianów lub prostopadłościanów w bardzo dużym rozmiarze, w kolorze czarnym, no i ....nie znalazłam. Wybrałam w końcu donice Marcantonio firmy Serralunga. Niestety są dostępne tylko na zamówienie, a teraz w fabryce jest przerwa wakacyjna, więc dostanę je dopiero we wrześniu
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies