Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Borbetka 16:01, 26 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Domi napisał(a)

Domi, Twój ogród ma więcej fanów niż myślisz. Nie wiem, jak możesz patrzeć na niego krytycznie. Doskonale zagospodarowałaś tę przestrzeń.

Z tymi marzeniami w ogrodzie to jest tak jak z wieloma "urodowymi" rzeczami:
- ja marzę o lokach, bo są piękne, romantyczne, włosy wyglądają na gęste, a koleżanki z kręconymi używają prostownicy, klną na siano w wilgoci i zazdroszczą moich drutów, których nie trzeba ujarzmiać, zawsze tak samo wyglądają

- biuściaste narzekają na ciężar i odparzenia, a inne fundują sobie te niedogodności za ciężkie pieniądze

Klucz do szczęścia, to dopuścić do świadomości, że mamy pięknie tak jak jest. Ale ciężko się tego nauczyć.

Jak ja teraz żałuję, że mamy chusteczkę, a nie prawdziwy ogród...


A jakbyś miała "prawdziwy ogród" jak np. Wieloszka, padałabyś na nos z przemęczenia przy pielęgnacji i marzyłabyś o mniejszym, "poręczniejszym"ogrodzie Pocieszające jest to, że wszystkie tak mamy.
Ja całe życie próbuję być wysoką blondynką (jestem niewysoką brunetką)

NO TO JA TAK MAM! "Prawie prawdziwy ogród", którego nie obrabiam .
____________________
borówcowy wizytowka
Anita1978 23:08, 26 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Borbetka napisał(a)


Domi, Twój ogród ma więcej fanów niż myślisz. Nie wiem, jak możesz patrzeć na niego krytycznie. Doskonale zagospodarowałaś tę przestrzeń.

Z tymi marzeniami w ogrodzie to jest tak jak z wieloma "urodowymi" rzeczami:
- ja marzę o lokach, bo są piękne, romantyczne, włosy wyglądają na gęste, a koleżanki z kręconymi używają prostownicy, klną na siano w wilgoci i zazdroszczą moich drutów, których nie trzeba ujarzmiać, zawsze tak samo wyglądają

- biuściaste narzekają na ciężar i odparzenia, a inne fundują sobie te niedogodności za ciężkie pieniądze

Klucz do szczęścia, to dopuścić do świadomości, że mamy pięknie tak jak jest. Ale ciężko się tego nauczyć.

Jak ja teraz żałuję, że mamy chusteczkę, a nie prawdziwy ogród...


A jakbyś miała "prawdziwy ogród" jak np. Wieloszka, padałabyś na nos z przemęczenia przy pielęgnacji i marzyłabyś o mniejszym, "poręczniejszym"ogrodzie Pocieszające jest to, że wszystkie tak mamy.
Ja całe życie próbuję być wysoką blondynką (jestem niewysoką brunetką)

NO TO JA TAK MAM! "Prawie prawdziwy ogród", którego nie obrabiam .

ja też tak mam
____________________
ogródek Anity
Anita1978 23:11, 26 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Oooo... zgapiłam się - też gratuluję dwusetki
____________________
ogródek Anity
Domi 22:48, 01 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Poranne widoki...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
monitka 22:51, 01 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Domi śliczny gość!!!! takie spotkania cieszą najbardziej, fajny poranek miałaś
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Domi 22:55, 01 sie 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Ostatnio przyłapałam bażanta zaglądającego do wnętrza domu przez okno tarasowe
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
monitka 22:57, 01 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Super! a to ciekawski egzemplarz ci się trafił u mnie też bywa ale ciężko mu fotkę zrobić bo bardzo płochliwy jest.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gardenarium 23:02, 01 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dwusetkowo Miśki dwa



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Wieloszka 08:33, 02 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Domi, gratuluję 200!!! W Twoim przypadku to wersja zzipowana, kompaktowa - mniej gadania, więcej bajecznych zdjęć I oby to się nie zmieniło

____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
noemi 13:23, 02 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Domi gratuluje 200tki ...poproszę o jeszcze więcej ...Twoich cudownych zdjęć z ogrodu

buziak
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies