Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

GabiK 14:53, 25 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Domi, Twój ogród ma więcej fanów niż myślisz. Nie wiem, jak możesz patrzeć na niego krytycznie. Doskonale zagospodarowałaś tę przestrzeń.

Z tymi marzeniami w ogrodzie to jest tak jak z wieloma "urodowymi" rzeczami:
- ja marzę o lokach, bo są piękne, romantyczne, włosy wyglądają na gęste, a koleżanki z kręconymi używają prostownicy, klną na siano w wilgoci i zazdroszczą moich drutów, których nie trzeba ujarzmiać, zawsze tak samo wyglądają

- biuściaste narzekają na ciężar i odparzenia, a inne fundują sobie te niedogodności za ciężkie pieniądze

Klucz do szczęścia, to dopuścić do świadomości, że mamy pięknie tak jak jest. Ale ciężko się tego nauczyć.

Jak ja teraz żałuję, że mamy chusteczkę, a nie prawdziwy ogród...
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
ane3ka 15:10, 25 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
GabiK napisał(a)
Domi, Twój ogród ma więcej fanów niż myślisz. Nie wiem, jak możesz patrzeć na niego krytycznie. Doskonale zagospodarowałaś tę przestrzeń.

Z tymi marzeniami w ogrodzie to jest tak jak z wieloma "urodowymi" rzeczami:
- ja marzę o lokach, bo są piękne, romantyczne, włosy wyglądają na gęste, a koleżanki z kręconymi używają prostownicy, klną na siano w wilgoci i zazdroszczą moich drutów, których nie trzeba ujarzmiać, zawsze tak samo wyglądają

- biuściaste narzekają na ciężar i odparzenia, a inne fundują sobie te niedogodności za ciężkie pieniądze

Klucz do szczęścia, to dopuścić do świadomości, że mamy pięknie tak jak jest. Ale ciężko się tego nauczyć.

Jak ja teraz żałuję, że mamy chusteczkę, a nie prawdziwy ogród...


Mogę się podpisać pod tym obiema ręcyma. Bo ja z tych lekko łysawych z drutami co o kaskadzie loków marzą i przynajmniej o 2 rozmiary mniejszym cycu

Dominiko, od paru dni siedzę w Twoim wątku, zachwycam się, obserwuję, analizuję. Myślę sobie, że też bym tak chciała. Ale cóż... z piasku bicza nie ukręcisz...
Zapytam Cię, skąd brałaś tak duże okazy drzew? Czy to był problem takie znaleźć?
____________________
Ania - Ogród z pompą
mira 17:53, 25 lip 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
no wielu, wielu się podoba

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
waska 21:43, 25 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Coś Dominiki nie ma. Chyba czas zajmuje jej malenka biedroneczka
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Krys 22:30, 25 lip 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Gardenarium 22:32, 25 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odpowiem w sprawie dużych drzew, bo niektóre okazy sadziłam duże, nawet bardzo np. buki i świerki.

Są one dostępne w dobrych centrach, moje wtedy były importowane z Niemiec. Teraz chyba są bardziej dostępne i niekoniecznie spoza Polski.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 00:36, 26 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A za niedługo 200 stron
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 00:38, 26 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No i już - gratuluję

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
GabiK 00:40, 26 lip 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Domi, gratulacje z okazji bardzo treściwych obrazowo 200 stron.
Niech Ci się kuleczki bukszpanowe zdrowo rozmnażają.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Krys 00:41, 26 lip 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Dominika gratuluje 200!

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies