Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

anpi 09:09, 09 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Na pewno tymi zdjęciami zniechęciłaś koleżanki do sadzenia röż w lesie!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
April 09:45, 09 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
inka74 napisał(a)
Biały jeleń to niezwykła rzadkość. Wyobrażam sobie twoją minę. Wiesz, takie spotkania przynoszą szczęście, nie tylko w bajkach. Ja w to wierzę

Hania i Zuza już zidentyfikowały moje przebiśniegi jako Woronowii. Nie wyrzucam. No co ty zobaczę co będzie dalej.

I niezmiennie zachwycam się twoją Lykkefund żałując, że na potwora nie mam miejsca. Piękna jest. A Pomponella u ciebie mnie wprost zadziwia. Mój bzdynek od 4 lat wegetuje mimo w teorii dobrych warunków. I bądź tu człowieku-ogrodniku mądry


Jak przynoszą szczęście to może ja też lotka puszczę. Bo jak eM wygra to zabierze walizkę i kupon i znajdzie młodszą A na roślinki nie zostawi.

Woronowii, już gdzieś mi się ta nazwa obiła o uszy. Może były po prostu młode cebulki. Jeszcze się zdziwisz jakie cudo kupiłaś

____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:48, 09 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Agatorek napisał(a)



Wow, zazdroszczę, widok jak z bajki

Ale właściwie to chciałam napisać o różach. Jeśli Tobie „kiepsko rosną”, to ja nie wiem, co Ty pokazałaś na zdjęciach. Przecież to przepiękne okazy ❤️.


Aga, wiadomo że róże pokazywane w ich najlepszym momencie. Abstrahując od słabych jakościowo zdjęć robionych telefonem.
Ale wierz mi, każdy rok jest gorszy. Coraz więcej usuwam, lub sama pada. I to jest archiwum, nic z zeszłego roku.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:49, 09 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Kasya napisał(a)
Jakiej głębokości masz ten wgłębnik ?


cztery deski, chyba po 20cm to tak w sumie jakieś 80, dołem są jeszcze kamienie żeby był drenaż.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:52, 09 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Makao napisał(a)
Pisałaś gdzieś już jak nawozisz swoje róże?
Obornik jesienią czy wiosną i jaki jeśli już? A może jakieś granulki w kartoniku sypiesz? Mocno podlewasz wodą?


Ja róże nawożę raz w roku, nawozem długodziałającym. Dostaje im się czasem coś jeszcze jak sypię obornik granulowany na całe rabaty. I co parę lat obsypuje rabaty obornikiem przekompostowanym. Podlewane owszem są, to hobby mojego eMa. Myślę że raz na dwa tygodnie po dwie godziny wody dostają.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:54, 09 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
anpi napisał(a)
Na pewno tymi zdjęciami zniechęciłaś koleżanki do sadzenia röż w lesie!!!


Aniu, podkreślam że to zdjęcia archiwalne. Co roku jest gorzej. Lawender Lassie już od dwóch lat taka nie była. Jedynie Leosie i Lykkefund zupełnie się nie przejmują i dobrze rosną. Reszta zanika.
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 11:02, 09 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Napasłam oczy Niech już ta moja Lykkefund zostanie potworem
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:10, 09 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Zapomniałam napisać, że bardzo bardzo zazdroszczę spotkania z białym jeleniem. Dziewczyny mają rację, dopływ szczęścia murowany
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 11:17, 09 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Twoje archiwalne fotki powodują szybsze bicie serca w szczególności ,że za oknem szaro,buro i ponuro

biały jeleń -jak nic -leć po lotka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
olciamanolcia 11:26, 09 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7167
Poszło
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies