Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Bogdzia 07:53, 08 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Niagara jest piękna I nie napisałaś , że masz ją powidoczną z okna


A nie napisałam ale jak przyjadą to sami zobaczą.
U mnie dziś o 6 rano było zero stopni, szron na trawie i na dachach . Roślinki na razie bez szwanku ale ma byc jeszcze gorzej i to przez cały ten i cały następny tydzień. Oby się im nie sprawdziło.

Miłego dnia wszystkim życzę
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Ewa 08:48, 08 maj 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Dziękuję Bogdziu i wzajemnie
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
agniecha973 08:50, 08 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Bogdzia napisał(a)

Niagara jest piękna I nie napisałaś , że masz ją powidoczną z okna


A nie napisałam ale jak przyjadą to sami zobaczą.
U mnie dziś o 6 rano było zero stopni, szron na trawie i na dachach . Roślinki na razie bez szwanku ale ma byc jeszcze gorzej i to przez cały ten i cały następny tydzień. Oby się im nie sprawdziło.

Miłego dnia wszystkim życzę


Bogdziu, skąd Ty takie straszne prognozy bierzesz? Tam gdzie ja sprawdzam cały czas na plusie, marnym, bo marnym, ale na plusie.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
abiko 09:09, 08 maj 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Bogdzia, azalie wyglądają cudnie, a Twoja Niagara..no cóż, jak kupię większą działkę też taką będę miała)

Nie wiem dlaczego moje azalie nie chcą kwitnąć. Mam chyba Tang Glow, i liście ma, niby kwiaty też ma a nie kwitnie. Reszta to już szkoda gadać Za to nie mogę się doczekać na kwitnienie Franceski
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Milka 11:13, 08 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)


Irenko dam Ci oczywiście do Miłkowa goryczki ale nie wiem o którym bzie mówisz. One nie są u mnie długo i dopiero zaczynaja wypuszczac przyrosty ale może jakiś by się znalazł dla Ciebie. Jeszcze Ania którys chyba chciała ale tez nie wiem który. Ania napisz.


Bożenko, jak dasz goryczkę i miłka, w zupełności wystarczy


a który Ci się podobał?


Bez fioletowy

woodospad i wszytko inne zachwycające
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Eve 11:22, 08 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Bogdziu, cudny widoczek!



Chciałam Ci podziękować za uratowanie życia moim azaliom! Bardzo bardzo dziękuję Zdjęcia u mnie w wątku, bo nie chcę Ci zaśmiecać Twojego
____________________
ogród Ewy
popcorn 11:29, 08 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Rośliny u Ciebie piękne Bogdziu, ale super że będę mogła te cuda zobaczyć na żywo! A "Niagara" śliczna!!! Myślałam że nie masz wielu bylin (bo Ci M wyrzucił i generalnie zabronił ze względu na ciśnienie), a tu nad samym wodospadem sporo gatunków!!! Podziwiam
Super!
pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
kr756 13:20, 08 maj 2012


Dołączył: 10 mar 2012
Posty: 3
Ponieważ Bogdzia lubi ptaszki to i ja coś pokażę od siebie

Pewne ptaki uwiły sobie gniazdko w skrzynce od gazu i oto zdjęcie. Niestety nie wiem co to ptaki bo w ogóle nie można ich zastać. Skrzynka jest tuż przy drzwiach wejściowych do domu. Pojawiają się gdy domownicy są w domu albo z dala od skrzynki. O gniaździe się dowiedziałem od sąsiada, ponieważ on zauważył ptaki, jak znosiły materiały na gniazdko. Sprawdzałem na internecie i najbardziej pasują mi te jaja do rudzika.
Z kolei w tamtym roku u sąsiada w skrzynce od gazu były sikorki

Tu na zdjęciu młoda sikorka, która wypadła z gniazda.
Bogdzia 14:20, 08 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kr756 napisał(a)
Ponieważ Bogdzia lubi ptaszki to i ja coś pokażę od siebie

Pewne ptaki uwiły sobie gniazdko w skrzynce od gazu i oto zdjęcie. Niestety nie wiem co to ptaki bo w ogóle nie można ich zastać. Skrzynka jest tuż przy drzwiach wejściowych do domu. Pojawiają się gdy domownicy są w domu albo z dala od skrzynki. O gniaździe się dowiedziałem od sąsiada, ponieważ on zauważył ptaki, jak znosiły materiały na gniazdko. Sprawdzałem na internecie i najbardziej pasują mi te jaja do rudzika.
Z kolei w tamtym roku u sąsiada w skrzynce od gazu były sikorki

Tu na zdjęciu młoda sikorka, która wypadła z gniazda.


dzięki za te zdjęcia. Nie sa to jaja rudzika bo on ma białe z rudymi plamami. bardzo prawdopodobne że są to jaja pleszki , która też ma częśc piórek rudych. dobrze by było żeby juz nikt nie niepokoił ptaków bo mogą zostawic jaja i założyc nowe gniazdo gdzies indziej. Jeśli będziesz miał czas to poobserwuj czy to pleszka.Tu masz jej zdjęcie na samym dole strony.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1561-poznajemy-ptaki?page=3
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 14:23, 08 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
Rośliny u Ciebie piękne Bogdziu, ale super że będę mogła te cuda zobaczyć na żywo! A "Niagara" śliczna!!! Myślałam że nie masz wielu bylin (bo Ci M wyrzucił i generalnie zabronił ze względu na ciśnienie), a tu nad samym wodospadem sporo gatunków!!! Podziwiam
Super!
pozdrawiam!
Karolina


mąż wyrzucił a ja kupowałam. Chyba nie mogłam pozwolic by mnie pozbawił zupełnie bylin ale fakt wielu bylin nie mam bo nie ma ich gdzie sadzic. Przyjedziesz i sama zobaczysz. Juz niedługo, ale proszę pamietajcie to jest normalny ogród starszej osoby z chwastami i bez nowoczesnosci.Wszelkie braki postaram się nadrobic serdecznościa.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies