Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Mala_Mi 22:58, 07 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)


Popatrzcie sobie na sikorki.
http://www.youtube.com/watch?v=__jBs8nFDsE&feature=related


Czy zauważyłas, że jaskółka głównie się obraca z ruchem wskazówek zegara.....
Mi by się w głowie zakręciło


Zauważyłam Aniu ale że sikorka. Zadziwiajace ile to sie napracuje zanim zrobi to gniazdko a przecież najgorsza praca to dopiero karmienie młodych. Który bez Ci się podobał u mnie? jak by była sadzonka to bym Ci dała, ale nie wiem który i nie wiem czy będzie, to napisz który to?


Bogdzia, ja uwielbiam wszystkie bzy.... napewno nie ma jeszcze ciemnofioletowego Ale miejsca też dla nich za bardzo już nie mam...... będę oglądać u Ciebie..... Ograniczam liczbę chciejstw.... ale trochę bylinek mi się zmieści napewno....
A taki ciemny bez jak nie rośnie zbyt wielki, to moze pod siatkędo bylinowego..obok maryśki..... ?
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 23:00, 07 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Goryczki nigdy sobie takiej nie kupiłam, bo słyszałam, że są wymagające i potrzebują wapiennej gleby. mam jakąś niziutką goryczkę, któa kwitnie zima.... ale ona może rosnąć w zwyklej ziemi .... Ale nie jest taka jak Twoja.... inny typ.... Prezentó już od Ciebie dostałam..i wszystkie rosną jak na drożdżach. Liliowce juz bardzo wysokie, przylaszczki zrobiły się piekne zielone kępy..... teraz im rosną liście ... w "kulki" i zawilec też ma siedobrze razem z nimi ....


Cieszę się a co z tym bzem ?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 23:02, 07 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)



Popatrzcie sobie na sikorki.
http://www.youtube.com/watch?v=__jBs8nFDsE&feature=related


Czy zauważyłas, że jaskółka głównie się obraca z ruchem wskazówek zegara.....
Mi by się w głowie zakręciło


Zauważyłam Aniu ale że sikorka. Zadziwiajace ile to sie napracuje zanim zrobi to gniazdko a przecież najgorsza praca to dopiero karmienie młodych. Który bez Ci się podobał u mnie? jak by była sadzonka to bym Ci dała, ale nie wiem który i nie wiem czy będzie, to napisz który to?


Bogdzia, ja uwielbiam wszystkie bzy.... napewno nie ma jeszcze ciemnofioletowego Ale miejsca też dla nich za bardzo już nie mam...... będę oglądać u Ciebie..... Ograniczam liczbę chciejstw.... ale trochę bylinek mi się zmieści napewno....
A taki ciemny bez jak nie rośnie zbyt wielki, to moze pod siatkędo bylinowego..obok maryśki..... ?


Niestety może urosnac tak jak inne bzy, ale juz chociaż wiem o który chodzi. Jutro sprawdzę czy ma młodziez.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 23:03, 07 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dobrej nocy wszystkim. Idę spac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 00:05, 08 maj 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Bogdziu, cudowne te Twoje rh i azalie i goryczki i ich usytuowanie i Twoja Niagara
no po prostu uczta dla oczu... a to przecież jeszcze nie koniec...
____________________
marzena O....!
monteverde 01:08, 08 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Super o goryczkach nie wspomnę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 07:02, 08 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
marzena napisał(a)
Bogdziu, cudowne te Twoje rh i azalie i goryczki i ich usytuowanie i Twoja Niagara
no po prostu uczta dla oczu... a to przecież jeszcze nie koniec...


Dzięki Marzenko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:02, 08 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
Super o goryczkach nie wspomnę


Dzięki Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 07:04, 08 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Niagara jest piękna I nie napisałaś , że masz ją powidoczną z okna
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
KasiaBialofi... 07:52, 08 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Wspaniały wodospad! Muszę go pokazać mężowi, który jest odpowiedzialny u nas za wodę w ogrodzie. Może na przyszły rok uda n am się coś zrobić.
A moje lekko przymrożone azalie żyją i nawet kwitnąć będą.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies