Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 13:56, 30 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Na przód rabaty, no może niski przetacznik - jest taki
Nasionka dostałam, może urosną.

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 14:00, 30 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
A taki miałam busz..

Rabata będzie pod różami, tutaj trochę widać.

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Konieczki 14:04, 30 mar 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
abiko napisał(a)
Nie, nie.. na musze muszę posadzić to co mam
Taras chcę zacząć robić i ogrodzenie


No to my prawie ten sam etap - ja taras połowicznie mam skończony a jutro ostateczny pomiar bramy...

Różyczek szkoda I to bardzo... cudne ciemierniki (kupiłas takie piękne?)
____________________
Zielonym do góry... :)
abiko 14:09, 30 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Konieczki dostałam.. Śliczne to prawda. Mam nadzieję, że się rozrosną i będę dzielić

Eee Ty masz taras prawie skończony Ja muszę wcześniej zrobić ogrodzenie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 14:16, 30 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
ostatnia fota.. trzeba przestać płakać


____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 14:51, 30 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
abiko napisał(a)


Róże pocięte. Najgorzej z tymi na tarasie, jakoś nie umiem ich prowadzić.
Wycięłam tak dużo, że nie będzie zielonej ściany w tym roku, ale zmarznięte niesamowicie.



Może będą miały tak duże przyrosty, że jednak dorosną do tarasu? Korzeń przecież nieuszkodzony Daj im kompost i wiórki rogowe, trochę nawozu do róż i będzie dobrze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
UlaB 15:06, 30 mar 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Jak niskie na przód i niebieskie to ewentualnie jakies dzwonki mozna dokomponowac. Jak troche wieksze pomiedzy to wielosił mnie zaskakuje - mój akurat z niebieskimi kwiatami i zielone liście, ale sa chyba inne opcje. Startuje wczesniej i zanika jako jedna z otstatnich roslin w moim ogródku. Może tez byc któryś z mniejszych powojników bylinowych - wypadły mi z głowy nazwy (jak wórcą to i ja wróce z imionami), ale wiem na 100% ze sa takie dorastające do 50cm wysokości i rozrastajace się powierzchniowo. Niektóre mozna tez prowadzic nie przy podporze a płożące. Musiałabys popatrzec w katalog powojników


Ta róża czerwona boska - to Sympatia czy inna odmiana?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
abiko 15:26, 30 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Ewa na tarasie są, ale bardzo je przerzedziłam, bo tyle suchych. Wycięłam na dole sporo, może odbiją też od korzenia. Taki mam plan, nie sypałam im nigdy wiórek, ale kupiłam, posypię pierwszy raz.
Masakra nie ma szans abym ją okrywała na zimę przecież.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 15:28, 30 mar 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
UlaB napisał(a)
Jak niskie na przód i niebieskie to ewentualnie jakies dzwonki mozna dokomponowac. Jak troche wieksze pomiedzy to wielosił mnie zaskakuje - mój akurat z niebieskimi kwiatami i zielone liście, ale sa chyba inne opcje. Startuje wczesniej i zanika jako jedna z otstatnich roslin w moim ogródku. Może tez byc któryś z mniejszych powojników bylinowych - wypadły mi z głowy nazwy (jak wórcą to i ja wróce z imionami), ale wiem na 100% ze sa takie dorastające do 50cm wysokości i rozrastajace się powierzchniowo. Niektóre mozna tez prowadzic nie przy podporze a płożące. Musiałabys popatrzec w katalog powojników


Ta róża czerwona boska - to Sympatia czy inna odmiana?


UlaB Tak to Sympathie, polecam. Wielosił.. muszę popatrzeć, dzwonki mnie nie lubią a rczej za bardzo lubią je ślimaki u mnie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Urszulla 15:29, 30 mar 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Też mam te bordowe ciemierniki, lubię ich liście latem
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies