Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Malgosik 22:46, 08 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
hej
policzyłaś ile masz kulek w ogrodzie?
tudzież topiarów
chyba całą masę!
widzę że dużo porządku one wprowadzają
____________________
Ogród na glinie
bdan 07:02, 09 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Agnieszka na jakiej wysokości cięłaś stipę?
Borbetka 08:00, 09 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Aga, po prostu bosko!
Magda napisała mi o tataraku, że wypija wodę. To tak na ratunek bukszpanom. Masz go gdzieś może w siebie? Szukam u Magdy też.
____________________
borówcowy wizytowka
Wieloszka 09:08, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Borbetka napisał(a)
No właśnie. To co wygląda cudownie nie zawsze jest praktyczne. Stipa w kulach jest boska, ale wyrzucasz. Kusiło mnie na wypełniacz pomiędzy kulami, ale posadziłam tulipany tylko w jednym miejscu i lawendę w sadzie. Zobaczymy czy mi się odmieni.
Ramy ogrodu pięknie urosły Aga od kiedy jesteś na forum. Aż miło popatrzeć. Mnie się tuje podobają.

Monia, ale u mnie w tych kulach będzie wypełniacz - mimo wszystko , tylko nie stipa, a moje ulubione hakone. Nie rozwala się jak stipa i można szybciej wyciąć, zanim cebulki ruszą. Jest z tym trochę zachodu, ale widok kulek w hakone - bossski

Borbetka napisał(a)
Aga, po prostu bosko!
Magda napisała mi o tataraku, że wypija wodę. To tak na ratunek bukszpanom. Masz go gdzieś może w siebie? Szukam u Magdy też.

Jeszcze nie mam tataraku, ale planuję mieć. U Madzi wygląda super na mokradle . Tylko musi mieć też słoneczko. W pierwszym roku pamiętam, że dziewczyny narzekały, że brzydki po zimie, ale szybko się zregenerował, szybciej niż turzyce.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:19, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gabisia napisał(a)
Agniesiu, oj jak pięknie!
Nie mogę się wiosennej kawki u Ciebie doczekać

Stipa dla mnie tez jest zbytnią bałaganiarą, zwłaszcza pomiędzy roślinami.
Monia ma jedynie cudną rabatę, bo na niej same pole stip.

Właśnie - pole stip najbardziej mi się podoba.
Tylko jeszcze się zastanawiam nad drugą opcją, czy nie przesadzić ich za jakiś żywopłocik bukszpanowy - będzie ją widać?
Kawka koniecznie, tylko muszę najpierw trawnik doprowadzić do porządku
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:28, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kitek81 napisał(a)
Witam ja u Ciebie pierwszy raz, ale postanowiłam skrobnąć i dodać do obserwowanych i wspomnieć, że na wiosnę chcę robić rabatkę z umbrami podobną do Twojej mam nadzieję, że nie będziesz zła? Basia zrobiła projekt, który jest podobny do Twojego, dziewczyny dodały inspirację z Twojego ogrodu i ten styl rabatki najbardziej mi się podoba więc będę się na Tobie wzorować, jeśli pozwolisz
pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie

Kasiu witam Cię i jeśli tylko cokolwiek nadaje się do odwzorowania, to proszę bardzo Zwłaszcza, że obecny "wzór" będzie zmieniony, bo lawenda mi tam bardzo choruje i planuję ją wymienić.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:29, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kwiatholandii napisał(a)
Wreszcie fotki... Jak zawsze wszystko dopracowane...udanej sobity

Wiosnę przynosisz za każdym razem w tym koszyku
Muszę swój awatar zmienić.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:33, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
polinka napisał(a)
Piękne hektary masz Aguś Ogród nawet na przedwiośniu zachwyca.

Mam grzyba na bukszpanach, kulki z plantacji w tamtym roku kopane Zrobiłam już raz oprysk miedzianem, w następnym tygodniu powtórzę. Zalecasz coś jeszcze?

Polinko, moje bukszpany planatacyjne sadzone jesienią też coś mają. Ale czekam teraz na młode listki, bo te stare to już raczej nie wrócą do formy.
Może wypróbuj Falcon - Madżenka mówiła, że lepszy niż Topsin. Będę go w tym roku używać.
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:35, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Madzenka napisał(a)
I gdzie Ty te narcyzy wsadzisz, jestem ciekawa

Do doniczki, do domu
W ogrodzie czekam na te 300szt. posadzonych pod brzozami i modlę się, żeby ich nie zeżarła ta much tse-tse co u Małej Mi...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 09:38, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
jazzy napisał(a)

Polinka, może to głupie pytanie, ale jak poznać, czy na buksach jest grzyb? Ja dzisiaj będę pryskac

Jazzy, możesz pooglądać ale i tak większość zdjęć z forum
https://www.google.pl/search?q=bukszpan+pora%C5%BCony+grzybem&biw=1476&bih=726&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZFv9VJHJB9DuaP3wgeAF&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=bukszpan+choroby+grzybowe

I znów nowy awatarek
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies