Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Kasia73 11:49, 09 mar 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Agnieszko brzozy ma Pan różne i co do gatunku i co do wielkości, ogólnie bardzo przyzwoity ogrodnik trafić łatwo przy głównej ulicy prawie na końcu wsi po prawej jest szyld
Malgosik 11:53, 09 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Wieloszka napisał(a)

O tak, porządek to jest coś co lubię
Kiedyś liczyłam bukszpany, bodajże rok temu - było ze 200szt. (ale dużych krzaczków i kulek). Potem doszło jeszcze trochę, a niedługo dokupuję 50szt.


Będziesz kupować na plantacji?
Bo skoro tam coś panuje, to nie wiem czy mam jechać...
____________________
Ogród na glinie
Wieloszka 12:35, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
polinka napisał(a)
Aga, mogłabyś podać jak pielęgnujesz, co i kiedy stosujesz do bukszpanów? Masz piękne, zdrowe kulki.

Polinko, nie wszystkie są zdrowe. Nie mam jakiegoś stałego schematu pielęgnacyjnego. Na pewno co roku zimą/wczesną wiosną oprysk olejowy. Od razu po każdym cięciu - na grzyba. I dezynfekuję nożyce! A poza tym opryski interwencyjne, jak coś się dzieje.
W którymś artykule Danusi o bukszpanach była bardzo pożyteczna ściąga - co i jak.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:36, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Kasia73 napisał(a)
Agnieszko brzozy ma Pan różne i co do gatunku i co do wielkości, ogólnie bardzo przyzwoity ogrodnik trafić łatwo przy głównej ulicy prawie na końcu wsi po prawej jest szyld

Kasiu, dzięki za info! Tego punktu jeszcze nie znałam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:39, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Malgosik napisał(a)


Będziesz kupować na plantacji?
Bo skoro tam coś panuje, to nie wiem czy mam jechać...

Oczywiście, że będę kupować na plantacji, bo za taką cenę takich dużych krzaków nigdzie nie kupię, a z tym co tam panuje jakoś sobie radzę i też bez przesady - trochę przędziorka, a grzyby to są i u mnie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
popcorn 12:44, 09 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
wow, stipa w tych kulach wygląda obłędnie! zazdraszczam bliskości TEJ plantacji pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Wieloszka 12:53, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
popcorn napisał(a)
wow, stipa w tych kulach wygląda obłędnie! zazdraszczam bliskości TEJ plantacji pozdrawiam!

Dzięki, ale nic już nie pomoże - nakaz eksmisji dla stipy wystawiony
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
lojalna_ 13:10, 09 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Aga ja sie zupelnie nie znam wiec moze palne głupote ...ale nie mozna by było tej stipy troche podciac w skos jak grzywke ....bo tak pieknie tam wyglada
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kamajla 13:12, 09 mar 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Chaciałam zobaczyć u Ciebie te bratki i nie mogę dojrzeć
bardzo dziękuję, że zechciałaś się podzielić - są super

Muszę mocniej przyjrzeć się moim bukszpanom, na pierwszy rzut oka nic nie widziałam...

Pozdrawiam!
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kasia73 13:16, 09 mar 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Podobno już można jechać po kulki, ale Agnieszko tak rozsądnie to kiedy byś radziła? Koniec marca czy wcześniej?

Brzozy widziałam pożyteczną i long trunk, no i pospolitą są też inne ale te mnie nie interesowały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies