Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Sebek 21:51, 21 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)


Jak już powstaną pomieszczenia wówczas będę się zastanawiać nad roślinami do wnętrza . Póki co napewno znajdą się tam roślinki z przechowalni pt. garaż. Tam jest niestety za duża wilgoć i rośliny padają


A padło coś ? Oby nie...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 21:57, 21 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)



Jak już powstaną pomieszczenia wówczas będę się zastanawiać nad roślinami do wnętrza . Póki co napewno znajdą się tam roślinki z przechowalni pt. garaż. Tam jest niestety za duża wilgoć i rośliny padają


A padło coś ? Oby nie...


W donicach rośliny mają pleśń. Dwie róże szczepione z lawendą , dwa ostrokrzewy jeden przemarzł ale wydaje mi się , że po reanimacji się odbuduje, był bliżej bramy . Bluszcze mają się dobrze natomiast kordyliny nadają się na kompost którego nie mam póki co .....No i nie wiem czy mogę się jeszcze uśmiechać w stronę Danusi ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Joanka 21:58, 21 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Zawsze warto spróbować
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Syla 22:04, 21 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Joanka napisał(a)
Zawsze warto spróbować


Dana jak przeczyta to tylko się uśmiechnie i powie do siebie jak mój Kuba ostatnio "no już dosyć mam "
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 22:07, 21 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kordyliny kupisz w castoramie za 15 złotych - tylko małe - nie wiem po ile płaciłaś tamte, ale ja swoją dwa razy więcej - i też poszła - ale do pieca

Spryskaj wszystko na grzyba koniecznie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joanka 22:08, 21 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820

Matka założycielka kocha swoje dzieci Także nie martw się o nowe kordyliny hihihi
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Joanka 22:10, 21 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Chora jestem, gadać nie mogę to chociaż sobie popiszę.
Jedyna szczęśliwa osoba to Sławek, mówi, że w końcu niebiosa wysłuchały jego prośby i mi głos odebrały
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Syla 22:11, 21 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Kordyliny kupisz w castoramie za 15 złotych - tylko małe - nie wiem po ile płaciłaś tamte, ale ja swoją dwa razy więcej - i też poszła - ale do pieca

Spryskaj wszystko na grzyba koniecznie


Będę działać jak tylko się ociepli tak ponad 10 st. Zmienię ziemię , opryskam no i będę suszyć zęby ze szczęścia , że już wiosna
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 22:12, 21 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
u mnie na sali w te mrozy podmarzł len nowozelandzki, będę musiała powycinać mu te zeschłe liście, kordyliny maja się dobrze
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Syla 22:13, 21 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Joanka napisał(a)
Chora jestem, gadać nie mogę to chociaż sobie popiszę.
Jedyna szczęśliwa osoba to Sławek, mówi, że w końcu niebiosa wysłuchały jego prośby i mi głos odebrały


O ten paskudnik jeden ..... sprzedaj mu wiruska Ja ostatnio leczyłam zatoki przez półtorej miesiąca antybiotykowo i mam nadzieję, że to paskudztwo mnie na nowo nie zaatakuje blleeee......
To masz labę od pracy ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies