Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Syla 17:25, 29 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
asc napisał(a)
Sylwia, nie mam czasu na śledzenie wątków. i wypadam z obiegu coraz bardziej.. myslę, że u Ciebie może być podobnie, dlatego odpowiadam u Ciebie a nie u siebie. ja kbędziesz w Jarosławiu.. zapraszam koniecznie i spróbuj nawet nie zajechać.. obrażę sie do końca świata.. to po drodze
Też mam rodzine w Jarosławiu


Jak tylko będzie okazja wyjazdu , to na pewno będę dziękuję

A u mnie pada .... super nie muszę już podlewać
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
abiko 22:31, 29 lip 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
jej, nie nadążę ale zdążyłam na koparę.. z zachwytu żurawkowe u Ciebie to ja nigdy nie wyjdę.. buziaki
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
paola1a 22:30, 31 lip 2012

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Witam Cię serdecznie Sylwio
Od początków podglądania przeze mnie Ogrodowiska Twój ogród jest jednym z moich ulubionych i najpiękniejszych, jakie widziałam - niesamowita różnorodność barw, form i kształtów a wszystko połączone w harmonijny sposób. Mimo wszystko najbardziej urzekają mnie w nim Twoje żurawki - czy możesz zdradzić tajemnicę w jaki sposób je pielęgnujesz?? Myślałam że w tak cudownym miejscu już niczego nie trzeba więcej a tutaj widzę, że kolejne wielkie zmiany. Pozdrawiam i pozwól, że będę u Ciebie częstym gościem.
____________________
Prostokątna rabata
Milka 17:30, 01 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Byłam, odszukuję wątki, wcięło mi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
martika 18:18, 01 sie 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Sylwio w jakiej odległości od siebie sadziłas świerki serbskie i choiny kanadyjskie? I w jakiej odległości od siatki serby i choiny?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Syla 21:46, 01 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Fajnie, że jeszcze ktoś tu zagląda do mnie Witam Paolę i oczywiście zapraszam częściej .....
żurawki dostają florowitek , raptem zostały opryskane dwukrotnie i tyle jednak wczesną wiosną podlałam doglebowo biohumusem jednorazowo ....

Pozdrawiam Irenko

Martika biegnę z odpowiedzią sadziłam i jedno i drugie od siatki 80 cm a odległość od siebie każdego drzewka z wymienionych co 1 m .... Będą prowadzone w formie żywopłotu .... buziolki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gabriela 21:55, 01 sie 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Widzę, że prawa strona ogrodu splantowana. Nawet jak jest goła ziemia, to lepiej to wygląda, niż te nasypy, albo górki i dołki. U mnie też już wyrównana i też to jest prawa strona.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
KasiaWB 21:56, 01 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Zagląda, zagląda ) ale tak piękny ogród, że dech zapiera a tu jeszcze następne realizacje trzymam kciuki i czekam na fotki pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monitka 21:59, 01 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Sylwia pewnie że zaglądamy i na nowe fotki czekamy
a może lepiej nie bo znowu doła będę miała
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
agata_chrosc... 22:01, 01 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Dawaj fotki , dawaj! Monitkę się potem jakoś podleczy
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies