Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku :)

Joanka 12:44, 28 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 13:06, 28 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)
Kubala przyklejony do fotela nadzoruje przebieg wydażeń ..... godzina 14 a on się nie odkleja



Ale Ci się fajna ziemia zrobiła przez ten czas!!! Kamieni i prętów nie widać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 13:08, 28 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
popcarol napisał(a)
Super! To tam beda te cisowe kule na pniu? WOW!!! Ale sie bedzie dzialo!!


Nooo przed nami najlepsze - ogród zimowy, altana, wodospad - coś mi się zdaje, że w przyszłym roku będzie zjazd
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kaisog1 13:25, 28 lip 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sylwia! Ale żeś rewolucje zapodała No to teraz będzisz sadzić a sadzić A ja jak zwykle będe podglądała i klawiaturę gryzła hahhaha

A Kuba przynajmniej rozrywkę ma z ta koparą! hmmmmm tylko kto ma większą uciechę? Mama czy syn?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 14:17, 28 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aaaaaa prace nad altaną ropoczętę??? A kiedy zacznie się rodzić ogród zimowy???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agata_chrosc... 20:02, 28 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Syla, hakone ma się coraz lepiej! Pióropusz piękny, złoty, aż świeci! I ile razy na nią spojrzę to o Tobie bardzo ciepło myślę! Podobno dobre myśli pomagają. Mam nadzieję że faktycznie tak jest
A u Ciebie tymczasem wielkie roboty ziemne! No i zapewne jak się skończą to wszystkim dech odbierze z zachwytu! Trzymam kciuki i pozdrawiam nieustająco
____________________
ogród w Holandi
Matka 23:17, 28 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Dzięki Syluśza żurawową pamięć
____________________
U Matki
Syla 10:31, 29 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Karolina - przypuszczam , że cisowych kul nie zdążę w tym roku posadzić w docelowe miejsce ....

Sebek - nie zdążę ze wszystkim , gdyby to ode mnie zależało to tak ale nie zależy

Marzenko - mam nadzieję , że po moim powrocie z wakacji coś ruszy ale czy ???? nie wiem

Agata - to bardzo miłe

Bogda - pewnie , że myślę .... jak zacznę żniwa to wyślę , pakować już umiem
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:35, 29 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
kaisog1 napisał(a)
Sylwia! Ale żeś rewolucje zapodała No to teraz będzisz sadzić a sadzić A ja jak zwykle będe podglądała i klawiaturę gryzła hahhaha

A Kuba przynajmniej rozrywkę ma z ta koparą! hmmmmm tylko kto ma większą uciechę? Mama czy syn?


Odpowiadam choć już pewnie wymknęłaś się do Kubusiowa ..... sadzić jeszcze nie będę .... poczekam aż wszelkie budynki, budowle itp powstaną bo mam wąskie miejsce wjazdowe do ogrodu ..... Trochę się poniszczyło ale myślałam , że straty będą znaczniejsze .... Nie ma tego złego .... zamieszczę fotki z zakończonej akcji bo wczoraj szorowałam kostkę z błota i próbowałam ratować trawę ale z trawy zostało błoto jedynie ....

pozdrawiam zaglądających
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Mala_Mi 10:36, 29 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sylwia, nie mam czasu na śledzenie wątków. i wypadam z obiegu coraz bardziej.. myslę, że u Ciebie może być podobnie, dlatego odpowiadam u Ciebie a nie u siebie. ja kbędziesz w Jarosławiu.. zapraszam koniecznie i spróbuj nawet nie zajechać.. obrażę sie do końca świata.. to po drodze
Też mam rodzine w Jarosławiu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies