Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Bee 07:13, 20 kwi 2024


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 258
Magara napisał(a)
W temacie temperatur - jest plus 6. Miał być minus. No nie nadążysz... Leje prawie cały dzień - nie wiem czy się cieszyć czy martwić


Cieszyć się, cieszyć. Podlewania z nieba nigdy za wiele. Daga dzięki za raport meteo, nie jadę bo 6 stopni to tez zimno. Trzeba być rozsądnym

Podzieliłabyś się na priv namiarem na ulubioną szkółkę?
____________________
Beata Kaszubskie piaski Wizytówka - Kaszubskie piaski
Gruszka_na_w... 10:17, 20 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Magara napisał(a)
W temacie temperatur - jest plus 6. Miał być minus. No nie nadążysz... Leje prawie cały dzień - nie wiem czy się cieszyć czy martwić


Zdecydowanie cieszyć. O tej porze roku deszcz jest zbawienny.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 15:54, 20 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Magara napisał(a)


Haniu - łubinów nie wysiałam z dwóch powodów: 1. u mnie z wysiewami kulawo, 2. nie znalazłam stacjonarnie nasion łubinów innych niż mix Chciałam żółte, jasno żółte. Traf chciał, że u mojej ulubionej sprzedającej były sadzonki - grzech nie kupić


Maślane łubiny będą ślicznie wyglądały.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Alija 21:30, 20 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Magara napisał(a)


Na zdjęciach wszystko wygląda lepiej niż w realu "Trawnik" po wertykulacji to wiadomo jak jest






Magarku, nie będę oryginalna, podobnie, jak dziewczyny myślę, że masz sporo trawnika, spokojnie możesz jeszcze go okroić
i poszerzyć grządki i sadzić, sadzić, realizować kolejne pomysły...
Zakupy fajne, na tego bodziszka miałam kiedyś ochotę, ale akurat był niedostępny, może jeszcze trafię.
Gienka piękna, wszędzie ja chwalą.


____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
LIDKA 21:50, 20 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7093
Magara piękne widoczki zaserwowałaś na fotkach.

Masz sporo miejsca.
Wypielęgnowane wszystko starannie.
Podoba mi się.

Nie wiem czemu czasem marudzisz.
Serio nie pojmuję.




____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Napia 22:04, 20 kwi 2024


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Widoczki u Ciebie iście wiosenne, nawet temperatury za mocno nie spadły, a u mnie dzisiejszej nocy i przez kilka kolejnych zapowiadają przymrozki. Straty prawie pewne.
Przyglądałam się Twoim wisienkom - nie znam Kanzana, ale za to mam Amanogawy i Twoje wyglądają bardzo podobnie - zarówno pod względem pokroju drzewka, jak i kwiatów. Drzewka są jeszcze bardzo młode, więc łatwo o pomyłkę - czas pokaże, jakie piękności (bo to pewne ) kupiłaś.
Mam nadzieję, że Sfochowana ma się już lepiej
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Magara 23:50, 20 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Macie rację - podlewania o tej porze roku nigdy za wiele. Ale to już kolejny dzień, szósty. Robi się ciumkająco znowu...
Dziś do tego zimnica taka, że o pracach ogrodowych nawet nie myślałam. A chwasty mają inne zdanie w temacie klimatu, im w to graj

Beata - zaraz priv wyślę

Haniu - no właśnie na to liczę, że będą ślicznie wyglądały

Alicja - gdyby były moce przerobowe to trawnika by pewnie nie było w ogóle Mój Małżonek obrońcą trawnika absolutnie nie jest Na bodziszka CN mam namiary - jak coś to podeślę

Lidka - zdjęcia przekłamują Wypielęgnowane jest tyle co nic

Aga-Napia - Sfochowana już w formie Z temperaturami gorzej
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sylwia_slomc... 08:08, 21 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Ale się już Twój ogród od początków zmienił, wypiękniał
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
UrsaMaior 08:47, 21 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8215
No cóż, wezmę na siebie tę odpowiedzialność, choć uginają się barki me pod jej ciężarem.

Co do 3 metrów Genie, to szczegółowy komentarz obrazkowy załączyłam wczoraj u siebie

Magara napisał(a)
Bee-Beata - mam rabaty wokół drzew (winna temu jest Izka-Ursa i niech się nie wypina )

Jola-Joku Gienka w założeniach do 3 metrów dorasta. Moja sadzona w 2000. Po 4 latach z pół metra przyrosła
____________________
ogród pod lasem
Magara 23:54, 21 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Sylwia - dziękuję Mi też miło, że mam na czym oko zawiesić

Izka - barki Twoje dadzą radę Gienkę Twoją widziałam, ale u Ciebie to wszystko w KingSajzie jest
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies