Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magleska 06:47, 26 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18485
Daga -bardzo współczuję i rozumiem frustrację -człowiek chodzi ,chucha ,dmucha ,dba o ten swój kawałek podłogi ,a wredna pogoda ma nas w 4 literach ....
mogę pisać ,że są gorsze rzeczy itp itd ....ale nie zmienia to faktu ,że można się zdołować i zdenerwować


Pocieszam wirtualnie ,nie smutaj się już .....zajmij się jakimiś pracami i nie patrz na razie na te zmarznięte biedaki -dostaną słoneczka ,to powinny się otrząsnąć z szoku

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 07:06, 26 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
U mnie też powtórka niestety, może nie tak mroźna, ale jednak...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
An_na 07:13, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1529
Bardzo współczuję i przytulam.
No można się załamać, no ale Ty się nie załamuj.
Magarku, przyroda jak Feniks, powstanie. Bądź dobrej mysli
Buziaki
____________________
Ania**Ania na Żuławach
antracyt 07:57, 26 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Moje magnolie wszystkie wyglądały podobnie już po pierwszej nocy. Tym razem miało być już bez przymrozków i niestety się nie sprawdziło. Dobiło kolejne hosty i to co się jeszcze ostało na innych wrażliwcach. Tylko powojnik Guernsey Cream kwitnie sobie jakby nigdy nic...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 09:13, 26 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10257
Magarku trzymam kciuki za roślinki ,by ładnie i szybko odbiły u nas chyba aż takiego przymrozku nie było, popołudniu padał grad, potem wieczorem deszcz. Jeden perukowiec u mnie już wcześniej miał zmarznięte pąki, bo liści jako tako jeszcze nie miał, a resztę nawet nie oglądałam dokładnie. W weekend będę robić dokładny obchód, teraz to i tak niewiele już poradzimy. Za chwilę zaczną się te rośliny, które później startują i trochę odwrócą uwagę od tych podmarźniętych. Będzie ok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
MartaCho 09:15, 26 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2172
Ściskam i ja! Jeszcze będzie pięknie!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Makao 09:18, 26 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4119
U mnie też coś w nocy przymroziło a niby nie miało. Rano jednak miałam malarstwo dziadka mroza na oknach dachowych. Trochę paniki dostałam bo wczoraj wszystko odkryłam. Na szczęście mróz znowu szedł górą
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
antracyt 09:42, 26 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Zapomniałam (chyba?) zapytać co zielonego przyszło?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
TAR 10:00, 26 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7358
Makao napisał(a)
U mnie też coś w nocy przymroziło a niby nie miało. Rano jednak miałam malarstwo dziadka mroza na oknach dachowych. Trochę paniki dostałam bo wczoraj wszystko odkryłam. Na szczęście mróz znowu szedł górą


U mnie tak samo bylo mrozno a nie mialo, jakos nie mam dola choc moj dlugo szukany klon oberwal po lisciach. Za to mąż na siebie jest zly, bo od tygodnia chowal te klony na wozku a tej nocy akurat nie schowal. I bardzo dobrze, niech sie hartuja rosliny. Dostały tez w palnik rdesty, szczegolnie zółte.

Daga sadz, nie patrz na straty. Roslinom bedzie lepiej w ziemi niz w woreczkach i kartonie. Byliny odbija, magnoliowe liscie tez odbija. To zawsze proces.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Joku 12:04, 26 kwi 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12147
Mnie chyba najtrudniej byłoby patrzeć na zmrożoną Genie skoro jest akurat na osi widokowej.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies