Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

April 09:46, 03 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Piękne obrazki, szkoda że tak mało.
Lilaki też mam na liście zakupowej ale jeszcze nie dojrzałam do decyzji. Twój zapowiada się bardzo ładnie. Ja póki co mam tylko w wazonie. Zapach obłędny.
Bardzo mi przykro z powodu strat mrozowych.
Czuję się niemal winna że u mnie ich nie było. Pierwszy raz odkąd posiadam ogród. Choć jeszcze zimna Zośka może mi się czkawką odbić. Oby nie.
Życzę miłego weekendu, mimo wszelkich przeciwności i niech rośliny szybko się regenerują i poprawią ci nastrój.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Makao 12:14, 03 maj 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Anda napisał(a)
Fajny link To były czasy…

Choć ja to bardziej w tą stronę wtedy szłam https://www.youtube.com/watch?v=DfGgz5XJMo4

Ja też
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Judith 12:27, 03 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10090
Anda napisał(a)
Fajny link To były czasy…

Choć ja to bardziej w tą stronę wtedy szłam https://www.youtube.com/watch?v=DfGgz5XJMo4


Link super . Ja z kolei szłam bardziej w tę stronę
https://m.youtube.com/watch?v=zco39I-_wL0
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magleska 21:44, 03 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Przypomniałyście mi moje młode lata wszystkie linki fajne -kupa wspomnień
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magara 00:27, 04 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6832
Ewcia, Ania-Makao - klimaty Martyny i Dżemu jakby te same, nie raz przecież razem grali
Póki Rysiek żył, byłam na wszystkich możliwych koncertach, które odbywały się w mojej okolicy I na tych dalszych też, ale Mama o tym do dziś nie wie więc cicho sza
A na tym koncercie Martyny Rysiek też się objawił, trzeba się wsłuchać

Judith - KSU też miałam kasetę Gdzie blues a gdzie punk??? Ale chyba wtedy się słuchało wszystkiego co polskie i co grane w Trójce D I szukało się swojej drogi Był taki zespół "Róże Europy" - jak przełożyć na współczesne to jakby disco polo, czyż nie?

Madzia - czasem warto powspominać

Alicja - o wielosiły postanowiłam zadbać, cieszą mnie bardzo Biały jeszcze nie kwitnie, ale się wysiał, inne nie były tak uprzejme

Jola - jak pogrom poprzymrozkowy się zazieleni - więcej zdjęć będzie
O koszuli pokutnej już u Izki pisałam - bez sensu ona, ta koszula
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Judith 00:49, 04 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10090
Magarko, Jakubowicz to jednak sporo rocka . I Róże Europy zresztą też, no w żaden sposób nie mogę się zgodzić z tym disco polo!
Ja słuchałam oczywiście Trójki i listy przebojów Rozgłośni Harcerskiej.
Z harcerstwem nie miałam nic wspólnego, ale lista prezentowała muzyków spoza głównego nurtu. Tu poznałam KSU, Siekierę, Fiolkę Najdenowicz, Sztywny Pal Azji i wielu innych, którzy byli dla mnie w muzyce tym czym Gombrowicz w literaturze .
A ówczesna guilty pleasure to oczywiście Sandra i Modern Talking .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
tulucy 00:29, 05 maj 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Nie mam siły wrzucać linka, ale szłam w jeszcze innym kierunku...4 strony świata nam wychodzą, dziewczęta... mój wtedy to SDM, M. Umer, S. Sojka, ale też Czerwone Gitary i sam Krajewski
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mirkaka 19:25, 05 maj 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Czekam na tę większą ilość zdjęć, szkoda że u Ciebie były przymrozki. U nas nie było.
A dziś wreszcie mocno popadało,
Lilaki zawsze są dobrą decyzją, uwielbiam ich zapach
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kasya 20:01, 05 maj 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42306
tulucy napisał(a)
Nie mam siły wrzucać linka, ale szłam w jeszcze innym kierunku...4 strony świata nam wychodzą, dziewczęta... mój wtedy to SDM, M. Umer, S. Sojka, ale też Czerwone Gitary i sam Krajewski

Lucy…. No w końcu
Nie u siebie ale zawsze coś
Słyszałam tylko że działasz ale nie było cie widać
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
TAR 20:44, 05 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7633
Daga to troche jednak profana Róże Europy przyrownane do Zenkow i bajerfuli
Ja szlam w tamtych czasach wielokierunkowo jak i dzisiaj. Poza disco polo, jazzem, techno, muzyka sakralną i ump, ump, ump wiele mi sie podoba. Jednak głowny kierunek to stary dobry rock.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies