Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Spełnianie marzeń - ogród czas start

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnianie marzeń - ogród czas start

Judith 17:09, 03 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10072
Angeliko, jest super . Nie porównuj swojego powstającego ogrodu do takich, które dawno wyrosły z niemowlęctwa . Porównuj z tym, co było u Ciebie jeszcze na początku tego sezonu, progres jest ogromny!
Dla pociechy zobacz sobie u mnie: na stronie https://www.ogrodowisko.pl/watek/10860-z-centrum-wielkiego-miasta-na-obrzeza-malego-miasteczka?page=973 i na następnej zmieściłam historie dwóch rabat - jak się zmieniały w czasie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Marcin89 17:28, 03 maj 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2560
Ja dla odmiany nie myślę o niewypale z trawnikiem i w głowie projektuję rabaty
Już bym ekobordy montował, ale... Ale będzie kopana nitka nawodnienia i jest przymusowe STOP. U Ciebie już jest etap nabierania mocy

Edit:
Mój żywopłot grabowy wygląda marnie. Każdy wypuszczony listek cieszył. Była walka z suszą, potem przyszedł mróz. Liście mają jakieś dziury, brzegi żółte. Mimo sporej opieki jest mocno przeciętnie. I co nam zrobić? Tak trafiłem z pogodą, czy czym tam
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Angelika95 19:54, 03 maj 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1024
Jesteście kochani.

Marcin, mi przemarzło 6 perowskich i chyba kilka hortensji. No ale co zrobię, mam za 2msc urodziny to sobie zażyczę te braki i jakoś to będzie
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Angelika95 19:58, 03 maj 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1024
Mąż podlewa trawę z moich rabat, mówię mu, żeby nie chodził tam, bo mi depcze rośliny, a on że przecież widzi.

No ciekawe, skoro ja je sadziłam a czasem sama nie widzę
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Rojodziejowa 21:15, 03 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8693
Mój to mi skosił już nieraz coś. Np. Borówkę, bo takie chaszcze były.
Ostatnio mi pierdzielnął na biedną budleję, która już puszczała listeczki, górę gałęzi…
Już tylko wzdycham
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Marcin89 21:24, 03 maj 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2560
Mi brat zebrał cały poplon do wora na bio, razem z chwastami

Tak mi pomógł ha ha.

Rośliny bardziej bym przeżywał. Oj tak. Nawet te borówki co mi padły.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Narsilia 21:21, 04 maj 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 582
Angelika pięknie ci się już zarysowały rabaty w tej młodziutkiej trawce , wszystko przyrosnie zobaczysz.

Widziałam u Lidki że masz ochotę na kolejne rabatki skąd ja to znam , a z męża i jego ja widzę rośliny się usmiałam , bo ja mam tak samo sama muszę się dobrze przyjrzeć , ale on widzi , on zawsze widzi , a potem ooo a to był kwiatek ? Nie wiedziałem , nie to że nie widział bo przecież widział, tylko nie wiedział eh to chłopy.

____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Patrycja_KG_Lu 10:33, 05 maj 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2765
Mój mi wypielił trzcinnik KF, który był na rozmnożenie, 3 sztuki żywokostu, ściął podkaszarką dwa iglaki (te co rosły od początku działki, kilkuletnie). A w zeszłym roku wjechał kosiarką w połowę ogórków i wszystkie dynie.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
MagdaLenka 20:45, 07 maj 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 852
Angelika, pokażesz jakieś zdjęcia? Pewnie trawa z dnia na dzień gęstnieje i już robi efekt...
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Angelika95 22:06, 07 maj 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 1024
Magdalena, jutro zrobię, dziękuję za kibicowanie moim wysiłkom
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies