Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród 2

Makao 06:52, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4028
Angelika95 napisał(a)


Coś pięknego i to jeszcze przy ścieżce, bardzo mi się podoba

Dziękuję. Bardzo lubię ten zestaw. Tylko przez te upały i suszę to kwiaty coś w tym roku mniejsze są.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 06:52, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4028
zawitka napisał(a)
Zaciekawiły mnie te betonowe krany Pokaż jak będą zrobione????/

Na pewno pokażę efekt końcowy.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
April 07:15, 24 sie 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10166
Fajne te krany ogrodowe, ciekawa jestem jak dalej. Ja bym zostawiła naturalny beton Ale ja lubię taki industializm. Co było dla nich formą? Bardzo jestem ciekawa.
Zazdroszczę, u mnie nie ma kto mi takich rzeczy zrobić. A samej jakoś mi się nie chce zabrać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 07:25, 24 sie 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11634
Krany - słupki fajny pomysł. Też z chęcią wpadnę na zdjęcia efektu końcowego
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Makao 07:30, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4028
April napisał(a)
Fajne te krany ogrodowe, ciekawa jestem jak dalej. Ja bym zostawiła naturalny beton Ale ja lubię taki industializm. Co było dla nich formą? Bardzo jestem ciekawa.
Zazdroszczę, u mnie nie ma kto mi takich rzeczy zrobić. A samej jakoś mi się nie chce zabrać.

Też lubię takie suche formy. Mam na tarasie 4 słupy doniczkowe takie gołe.
Jednak tu przy kranach wolę wersję bardziej wymuskaną.
Tą prostopadłościanową formę to zbił z desek a te walce to z rur kanalizacyjnych. W środku jest rurka która wejście na na dole by podłączyć dopływ a wyjśce na górze pod kran. To będzie wkopane i ustabilizowane w ziemi. A w jaki spób to jeszcze nie wiem co wymyślił.

Ja z reguły wymyślam co chcę mieć i chciałam sobie takie kupić ale jak mu pokazałam to puknął się w głowę: 'Ja ci to zrobię, tylko daj czas na pomyślenie'. Na co ja: 'Pomogę Ci jak tak'. A on wziął i sam zrobił bo akurat beton mu został z zalewania balkonów.
Dumny był z siebie no to pochwaliłam. Syn mu pomagała więc obu chwaliłam
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 07:32, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4028
antracyt napisał(a)
Krany - słupki fajny pomysł. Też z chęcią wpadnę na zdjęcia efektu końcowego

Zapraszam. Tylko pewnie struktura to będzie nakładana jak małż będzie ją kładł na dom. Tak przy okazji
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Mary 07:47, 24 sie 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Tego kranu będziesz używać z wodą wodociągową, prawda?
Przy studni to ja bym się zacieków na tej strukturze obawiała.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Makao 08:02, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4028
Mary napisał(a)
Tego kranu będziesz używać z wodą wodociągową, prawda?
Przy studni to ja bym się zacieków na tej strukturze obawiała.

Zawsze można odmalować. Nawigatorka co roku swoje donice maluje. Moja ilość do jej to pikuś. A ja malować uwielbiam
No i oczywiście mam też chętnych do pracy pomocników.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 08:17, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4028
Hmm... Albo ja zacznę ciąć klona albo małż czereśnię bo na niego włazi Ciekawe kto wygra
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Anda 08:19, 24 sie 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Mnie również słupki się podobają, fajny pomysł. Tez jestem ciekawa efektu końcowego Na pewno będą super wyglądać.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies