Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród 2

Anda 08:20, 24 sie 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Makao napisał(a)
Hmm... Albo ja zacznę ciąć klona albo małż czereśnię bo na niego włazi Ciekawe kto wygra


Czereśnia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
LIDKA 08:40, 24 sie 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7305
Fajne te krany i ciut zazdroszczę
Chciałam takie słupkowe z granitu ale kosztują za duzo.

Mam plastyk udajaący beton . Wkurzalły mnie ale sie przyzwyczaiłam.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Makao 08:45, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4285
Anda napisał(a)


Czereśnia

No weeeź poważnie? Muszę małża nagnać do cięcia
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 08:47, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4285
LIDKA napisał(a)
Fajne te krany i ciut zazdroszczę
Chciałam takie słupkowe z granitu ale kosztują za duzo.

Mam plastyk udajaący beton . Wkurzalły mnie ale sie przyzwyczaiłam.

To ja takie plastikowe też oglądałam.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 08:48, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4285
Anda napisał(a)
Mnie również słupki się podobają, fajny pomysł. Tez jestem ciekawa efektu końcowego Na pewno będą super wyglądać.

Supcio
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
mrokasia 08:49, 24 sie 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18101
Zazdroszczę zdolnego i chętnego do majsterkowania męża, któremu nie trzeba co pół roku przypominać . Fajne te słupki kranowe. My w tym roku zainstalowaliśmy takie dwa, tylko metalowe. Jestem mega zadowolona .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 09:13, 24 sie 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7567
Ja mam 3 słupki z woda ale metalowe rurki hydrauliczne wychodza w otulinie i mysle czym by je zamaskowac. Chyba zbije z desek obudowy przy okazji robienia tarasu i pomaluje na czarno.
Tnijcie czeresnie, ten Carnival jest piekny
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 10:16, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4285
mrokasia napisał(a)
Zazdroszczę zdolnego i chętnego do majsterkowania męża, któremu nie trzeba co pół roku przypominać . Fajne te słupki kranowe. My w tym roku zainstalowaliśmy takie dwa, tylko metalowe. Jestem mega zadowolona .


No mogłabym polemizować z tą chęcią do takiej pracy
On to zrobił bo beton mu się ostał a wiedział że takie coś obiecał to na szybko zklecił co miał pod ręką. Gdyby nie to to jeszcze by się nie zabrał do tego wylewania. Ale zrobił więc jest sukces
Metalowe też fajne tylko i też były w planach tylko te betonowe jednak stabilniejsze i wybrałam beton.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 10:18, 24 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4285
TAR napisał(a)
Ja mam 3 słupki z woda ale metalowe rurki hydrauliczne wychodza w otulinie i mysle czym by je zamaskowac. Chyba zbije z desek obudowy przy okazji robienia tarasu i pomaluje na czarno.
Tnijcie czeresnie, ten Carnival jest piekny

Obite drewnem też super choć może te deski z konglomeratu bardziej wrwałe i nie trzeba odnawiać.

Właśnie wolę czereśnie poświęcić niż klona. Jednak do tej czereśni to tylko małż może się dotykać. To jego drzewko i jeszcze orzech włoski też jego
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
pestka56 11:10, 24 sie 2023


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Cięłaby przede wszystkim czereśnię, bo nie pilnowana zawojuje cała dostępną przestrzeń. Ale klona też bym trochę „poszczypała”, żeby nie zgubił kształtu
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies