Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród 2

TAR 20:39, 03 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Pewnie. Doswiadczeniami zawsze mozna sie podzielic. Moje po zimie tez dobrze wygladaja. Jesienia skosilam je kosiarka i zyja wyglada ze kwiaty beda i owoce takze wiec do przodu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 21:00, 03 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
LIDKA napisał(a)
Też lubie experymentowac Ania. Stąd te truskawki w doniczkach. Byłam zajrzeć do moich własnie. Mają pełno nowych listków.

To coś nowego więc muszę sprawdzić. To doświadczenie będzie lekcją dla nas wszystkich.
W drugiej połowie maja powinny być już owoce.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 21:01, 03 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
TAR napisał(a)
Pewnie. Doswiadczeniami zawsze mozna sie podzielic. Moje po zimie tez dobrze wygladaja. Jesienia skosilam je kosiarka i zyja wyglada ze kwiaty beda i owoce takze wiec do przodu

Żebym nie zapomniała że trzeba je ściąć jesienią.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
zawitka 08:13, 05 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Truskawkowo u Ciebie ależ nowych odmian jest zajrzę póżniej zobaczę jaki będzie zbiór. Twoja maszyna do kancików ekstra

Ja w tym roku spróbuję kanciki wyciąć kosiarką żyłkową nigdy tego nie robiłam .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
TAR 09:10, 05 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Ania kupiam te niebieskie rekawiczki sobie i mezowi. Sprobuje, bo te moje choc sa bardzo fajne i genialnie sie w nich pracuje to niestety jak ziemia jest mokra to przemakaja i pracuje ciagle w zimnym mokrym, zaczely mnie stawy bolec.
Kupilam sobie jeszcze do kompletu rózowe grzejace i chyba fioletowe chłodzące. A mezowi dodatkowo takie antyprzecinajace. No tanie nie sa ale calkiem przyjemne. Wczoraj dostalam niebieskie. Pozostałe kupilam u innego dostawcy na promocji.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 11:42, 05 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
TAR napisał(a)
Ania kupiam te niebieskie rekawiczki sobie i mezowi. Sprobuje, bo te moje choc sa bardzo fajne i genialnie sie w nich pracuje to niestety jak ziemia jest mokra to przemakaja i pracuje ciagle w zimnym mokrym, zaczely mnie stawy bolec.
Kupilam sobie jeszcze do kompletu rózowe grzejace i chyba fioletowe chłodzące. A mezowi dodatkowo takie antyprzecinajace. No tanie nie sa ale calkiem przyjemne. Wczoraj dostalam niebieskie. Pozostałe kupilam u innego dostawcy na promocji.

Zgadza się. Tanie nie są. Ale właśnie nie przesiąkają i są na prawdę wytrzymałe. Nie wiedziałam że różowe są grzejące. Muszę jechać i zobaczyć bo u nas są stacjonarnie dostępne w ogrodniczym. Te niebieskie można prać. Ja często po robocie w błocie myję w nich ręce. Mydło woda i kładę do wyschnięcia.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 11:45, 05 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
zawitka napisał(a)
Truskawkowo u Ciebie ależ nowych odmian jest zajrzę póżniej zobaczę jaki będzie zbiór. Twoja maszyna do kancików ekstra

Ja w tym roku spróbuję kanciki wyciąć kosiarką żyłkową nigdy tego nie robiłam .

Zbiór pierwszy powinien być w drugiej połowie maja. Zapraszam

Dziewczyny piszą że żyłkowa tak szybko się nie zużywa na betonie. Ja muszę dokupić sobie żyłkę i sprawdzić.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 11:47, 05 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Moje patyki hortensjowe wybujały zielenią . Ładnie to wygląda.


Ale korzonki nadal się ociągają. Tylko u kilku wyszły.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 11:54, 05 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Mam 9 odmian pomidorów. Wzrost na różnym etapie. Co do lampy mam mieszane uczucia bo mocno się wyciągnęły.


Muszę koniecznie pikować.

Wydaje mi się że to przez światło które wpada przez okna. Gdybym miała je zasłonięte a jedynym źródłem światła byłaby lampa to nie wyciągnęłyby się tak bardzo ale jeśli mają i to, i to, to wybierają światło naturalne i dlatego są takie wyciągnięte, że aż się niektóre pokładają.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Ewa777 11:57, 05 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Aniu, budujesz napięcie z tymi truskawkami. Już je sobie wyobrażam
Niezła hodowla pomidorków i hortensji.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies