Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

barbara_kraj... 21:01, 08 mar 2011


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Danusiu, dla Ciebie i Twoich 'Ogrodniczek' - skromny, ale symboliczny



Czytam i śledzę wszystko, co się u Ciebie dzieje...
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Gardenarium 21:02, 08 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję ŚLiczne zdjęcie, jak zwykle
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 22:01, 08 mar 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
monteverde napisał(a)
Kobieta ma tyle siły,że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości,radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze gdy się cieszy i śmieje gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta.Te skojarzenia są dla cudownej kobiety, którą znam i dla wszystkich cudownych kobiet na Ogrodowisku))


Aniu, jak pięknie napisałaś?to Twoje słowa?znając Ciebie na tym forum to chyba tak!aż mi się miło zrobiło-mi osobiście, nie wiedzieć czemu
____________________
U Matki
Matka 22:02, 08 mar 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Danusiu, Szefowo i Wy Kobitki-Pięknych snów z okazji święta!
____________________
U Matki
Gardenarium 22:26, 08 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Teraz do skowronków się przeniosłaś? Miłych snów!
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:17, 09 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
alinak napisał(a)
pięknie pisze Ania monteverde o kobietkach . baaardzo mi się to podoba .

Danusiu właśnie wczoraj wypróbowałam sekator od ciebie . jest super .w ogrodzie pierwsze koty za ploty . wycięłam trawy które twardo stały na straży zimy i już pokusiłam się przyciąć hortensje . , ale to w tych zacisznych miejscach . na przewiewie jeszcze mam opory . dość wcześnie wzięłam się za przycinanie . jak myślisz derenie i wajgele już można? , może nic im nie będzie


Można już idzie na cieplejsze Ja też cięłam dziś
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:28, 09 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj świeciło słoneczko i moja brygada RR cięła mocno tulipanowca. Podkrzesałam od dołu jedno piętro gałęzi, żeby nie właziły na świerki. Świerkom poobcinałam końcówki, żeby się zagęszczały.
Jak widać zima u mnie nie odpuszcza. Rynny popękane niestety i lodowe kałuże.





Tutaj widać, że tulipanowiec uległ burzy i mocnym podmuchom wiatru. Bardzo brzydko ma w środku. Nie ma przewodnika, przez co ciągle go zmuszam, żeby nie rósł na boki tylko do góry.



Tniemy Fiskarsem na teleskopowym wysięgniku, to zmyślne urządzenie i bardzo pomoce



Chłopaki w dobrym humorze, to już inny ogród, gdzie było wielkie cięcie



Bo to nie oni siedzą na drzewie tnąc "wilki". Tomek się męczy


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 22:37, 09 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
co ekipa to ekipa, robotę od razu widać)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 22:44, 09 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Oto efekty

Uliczny dąb czerwony, też poszło jedno piętro


Generalne odmłodzenie starych berberysów



Kupa gałęzi




Jest czym palić w "ruskiej bani"


Podgolony świerk kłujący


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 06:32, 10 mar 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Nie ma to jak brygada "RR" ja liczę na sobotnia ładna pogodę, którą zapowiadają, na cięcie przyrostów na koreance
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies